Winklevoss Kardeşler: “500.000$’dan Önce Bitcoin Satmayacağız”

Winklevoss Kardeşler: “500.000$’dan Önce Bitcoin Satmayacağız”

Bitcoin
Haziran 5, 2021 tarafından kointas
13
Gemini borsasının kurucuları Tyler ve Cameron Winklevoss Bitcoin konusunda uzun vadeli beklentilerini koruyor. Miami’de düzenlenen 2021 Bitcoin konferansında konuşan ikizler, Bitcoin’in mevcut seviyelerden 10 kat daha yükselme potansiyeli olduğunu ifade ettiler. Erken Bitcoin yatırımcıları arasında yer alan ve Bitcoin’i dijital altın olarak değerlendiren kardeşler, altının 10 trilyon dolarlık piyasa değerinin Bitcoin için de muhtemel olduğunu
Winklevoss-Kardesler-500000dan-Once-Bitcoin-Satmayacagiz.jpg

Gemini borsasının kurucuları Tyler ve Cameron Winklevoss Bitcoin konusunda uzun vadeli beklentilerini koruyor.

Miami’de düzenlenen 2021 Bitcoin konferansında konuşan ikizler, Bitcoin’in mevcut seviyelerden 10 kat daha yükselme potansiyeli olduğunu ifade ettiler.

Erken Bitcoin yatırımcıları arasında yer alan ve Bitcoin’i dijital altın olarak değerlendiren kardeşler, altının 10 trilyon dolarlık piyasa değerinin Bitcoin için de muhtemel olduğunu ve bu değerlemenin bir Bitcoin’i 500.000$’a çıkarabileceğini düşünüyor.

Bu tezle hareket eden ikizler 500.000$’dan önce Bitcoinlerini satmayacaklarını da sözlerine ekledi. Bu beklentilerinin uzun süredir var olduğunu söyleyen ikizler, 2013 yılından itibaren devam eden dalgalı seyirde bu motivasyonla sabretmeyi başardıklarını belirtti.

Winklevoss kardeşlere göre hala erken aşamadayız ve Bitcoin altının pasta payını almaya devam edecek.

Bitcoin’e erken yatırım yapan yatırımcıların genel olarak bu bakış açısıyla konuya yaklaştıkları ve kısa vadeli dalgalanmalardan etkilenmedikleri görülüyor. Bitcoin 2021 konferansında konuşan başka bir eski zaman Bitcoin yatırımcısı da şu ifadeleri kullanmıştı.

“Bitcoin’in varsa geleceğin para birimine sahipsin. Neden geleceğin para birimini geçmişin para birimine, yani dolara çeviresin?”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment