VanEck’den Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Hamlesi!

VanEck’den Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Hamlesi!

Bitcoin
Mayıs 29, 2021 tarafından kointas
23
Varlık yöneticisi VanEck; kripto borsalarında işlem gören ürünlerini (ETP) Amsterdam ve Paris’teki Euronext borsalarında listelemeye başlayacağını duyurdu. Kripto ETP’leri daha önce Almanya’da Xetra ticaret merkezi aracılığıyla alınıp satılabiliyorken VanEck şimdi kripto ETP’lerini Fransa ve Hollanda borsalarına getiren ilk sağlayıcı olmaya hazırlanıyor. Yatırımcılar yakında Amsterdam ve Paris’te Euronext borsaları aracılığıyla VanEck Vectors Bitcoin ETN ve VanEck
VanEckden-Bitcoin-BTC-ve-Ethereum-ETH-Hamlesi.jpg

Varlık yöneticisi VanEck; kripto borsalarında işlem gören ürünlerini (ETP) Amsterdam ve Paris’teki Euronext borsalarında listelemeye başlayacağını duyurdu.

Kripto ETP’leri daha önce Almanya’da Xetra ticaret merkezi aracılığıyla alınıp satılabiliyorken VanEck şimdi kripto ETP’lerini Fransa ve Hollanda borsalarına getiren ilk sağlayıcı olmaya hazırlanıyor.

Yatırımcılar yakında Amsterdam ve Paris’te Euronext borsaları aracılığıyla VanEck Vectors Bitcoin ETN ve VanEck Vectors Ethereum ETN’ye (Borsa Alım Satım Senetleri) yatırım yapabilecekler.

VanEck bu hareketiyle ETF sağlayıcısı olarak yenilikçi ve geleceğe yönelik yatırım çözümleri için öncü rolünü genişletmeye devam ediyor.

VanEck Europe tarafından 28 Mayıs’ta yayınlanan bir tweette bu listelemeyi duyurdu.

VanEck Europe CEO’su Martijn Rozemuller bir basın açıklamasında:

Bitcoin ve Ethereum en büyük iki kripto para birimi olarak piyasaya kendilerini kabul ettirdiler. Diğer varlık sınıflarıyla düşük korelasyon nedeniyle, kendi portföyünüzü çeşitlendirmek için iyi bir fırsatı temsil ediyorlar.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment