Vadeli işlemlerde bot ticareti nasıl yapılır?

Vadeli işlemlerde bot ticareti nasıl yapılır?

Kripto Para Haberleri
Nisan 22, 2021 tarafından kointas
5
TradeSanta verilerine göre, ticaret bot’larına olan talep son zamanlarda önemli ölçüde arttı. Platformun web sitesindeki en son veriler, şu anda 100 binden fazla aktif kullanıcıya ve 3 bin 200’den fazla aktif ticaret bot’una sahip olduğunu gösteriyor. Yazılımın piyasaya sürülmesinden bu yana 3,8 milyondan fazla işlem gerçekleşti. TradeSanta tarafından bir dizi teknik gösterge sağlanıyor ve yazılım
1619112381_Vadeli-islemlerde-bot-ticareti-nasil-yapilir.jpg

TradeSanta verilerine göre, ticaret bot’larına olan talep son zamanlarda önemli ölçüde arttı.

Platformun web sitesindeki en son veriler, şu anda 100 binden fazla aktif kullanıcıya ve 3 bin 200’den fazla aktif ticaret bot’una sahip olduğunu gösteriyor. Yazılımın piyasaya sürülmesinden bu yana 3,8 milyondan fazla işlem gerçekleşti.

TradeSanta tarafından bir dizi teknik gösterge sağlanıyor ve yazılım fiyatların yükselmesine veya düşmesine neden olmadan büyük miktarlarda kripto para alınıp satılmasına izin veriyor. Alım satım bot’ları, önceden ayarlanmış şablonlar kullanılarak yalnızca beş dakika içinde başlatılabiliyor ve alternatif olarak, kullanıcılar özelleştirilmiş stratejilerini sıfırdan oluşturma özgürlüğüne sahip olabiliyorlar.

Vadeli işlemler ve diğer türev ürünleri, sektör olgunlaştıkça kripto para dünyasında giderek daha popüler hale geldi. TradeSanta, yatırımcıların bu yeni trendden en iyi şekilde yararlanmasına; hisse senetleri, tahviller, emtialar ve forex’te yaygın olan otomasyon seçeneklerinin keyfini çıkarmasına olanak tanıyan teknoloji sağlıyor.

Sorumluluk Reddi. Cointelegraph bu sayfadaki herhangi bir içeriği veya ürünü onaylamaz. Size elde edebileceğimiz tüm önemli bilgileri sağlamayı amaçlasak da, okuyucular şirket ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalı ve tüm sorumluluğu üstlenmelidir

Add a comment