Ünlü Sunucudan Kritik Bitcoin Yorumu: Bu Fiyat Görülebilir

Ünlü Sunucudan Kritik Bitcoin Yorumu: Bu Fiyat Görülebilir

Bitcoin
Mart 3, 2021 tarafından kointas
50
Lider kripto para birimi Bitcoin’in değeri kısa süre önce 1 trilyon doların üzerine çıktı. Sirkülasyondaki toplam arzı henüz maksimum arzına ulaşmamış olan BTC fiyatının böyle bir durumda bile 1 trilyon doların üzerine çıkması ise bazılarından eleştiri, bazılarından ise taktir topladı. O’Leary: Bitcoin 100.000 Doları Görebilir Shark Tank programının yıldızı Kevin O’Leary ise konu hakkında yaptığı
Unlu-Sunucudan-Kritik-Bitcoin-Yorumu-Bu-Fiyat-Gorulebilir.jpg

Lider kripto para birimi Bitcoin’in değeri kısa süre önce 1 trilyon doların üzerine çıktı. Sirkülasyondaki toplam arzı henüz maksimum arzına ulaşmamış olan BTC fiyatının böyle bir durumda bile 1 trilyon doların üzerine çıkması ise bazılarından eleştiri, bazılarından ise taktir topladı.

O’Leary: Bitcoin 100.000 Doları Görebilir

Shark Tank programının yıldızı Kevin O’Leary ise konu hakkında yaptığı açıklamada aslında bu fiyat seviyesinin daha başlangıç olduğunu vurguladı. Ünlü sunucu ilk başta Bitcoin’i eleştirse de daha sonra u dönüşü yapıp toplam varlığının %3’ü ile BTC aldığını itiraf etmişti.

Ünlü sunucu kısa süre önce gerçekleştirdiği röportajında ise Bitcoin’in birim fiyatı için 100.000 doların bile yeterli olmadığını ifade etti. ABD dolarının artık değer kaybettiğini ve Bitcoin’in kripto para sektörünün ABD doları halini alacağını ifade eden tecrübeli isim, toplam değer olarak ise 20 trilyon doları düşünmekte.

O’Leary, Bitcoin konusunda ortak bir endişeyi ise şu şekilde dile getirdi:

Bitcoin ile ilgili ben de benzer bir sorundan muzdaribim. Çin içerisinde kazılan Bitcoin’lere sahip olmak istemiyorum çünkü oradaki yatırımlarım ile ilgili Çin hükümeti ile başım belaya girdi ve buraya yatırım yapmama kararı aldım.

O’Leary buna ek olarak orada kazılan BTC’lerin nasıl kazıldığının ve “kanlı para” olup olmadığının bilinmediğini ifade etti. Multi milyoner bunun yerine kendisi madencilik yapıp Kanada, İzlanda veya Danimarka gibi yerlerde bunu faaliyete geçirmeyi hedefliyor.

Ünlü ismin hedefinin 20 trilyon dolarlık toplam değer ve 100.000 dolarlık birim fiyat olması ise oldukça etkileyici.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment