Ünlü Stratejist McGlone, Bitcoin (BTC) İçin Hedef Güncellemesi Yaptı

Ünlü Stratejist McGlone, Bitcoin (BTC) İçin Hedef Güncellemesi Yaptı

Bitcoin
Haziran 14, 2021 tarafından kointas
14
Bitcoin (BTC) fiyatı yeniden toparlanma sinyalleri veriyor ve an itibarıyla 39.000 doların üzerinden işlem görüyor. Bitcoin’in haftalar önce 30.000 dolar seviyesine kadar gerilemesi birçok yatırımcıyı paniğe sürüklese de toparlanma beklenenden kısa sürdü. Ünlü stratejist ve analist Mike McGlone ise konu hakkında yaptığı açıklamada Bitcoin (BTC) için yeni hedefini belirledi. Mike McGlone, Bitcoin İçin 100.000 Dolara
Unlu-Stratejist-McGlone-Bitcoin-BTC-Icin-Hedef-Guncellemesi-Yapti.jpg

Bitcoin (BTC) fiyatı yeniden toparlanma sinyalleri veriyor ve an itibarıyla 39.000 doların üzerinden işlem görüyor. Bitcoin’in haftalar önce 30.000 dolar seviyesine kadar gerilemesi birçok yatırımcıyı paniğe sürüklese de toparlanma beklenenden kısa sürdü. Ünlü stratejist ve analist Mike McGlone ise konu hakkında yaptığı açıklamada Bitcoin (BTC) için yeni hedefini belirledi.

Mike McGlone, Bitcoin İçin 100.000 Dolara İşaret Etti

Mike McGlone, Bitcoin’in hala 100.000 dolar hedefine ilerlediğini vurguladı. Twitter üzerinden yeni bir açıklamada bulunan tecrübeli isim, trendin yukarı yönlü olduğunu ve BTC’nin 20.000 dolar yerine 100.000 doları göreceğini vurguladı.

Ünlü stratejist, bu yıl 30.000 dolarda dip görülmesinin aslında boğa piyasasında “indirim” fırsatı olduğunu belirtti. 2020’de blok ödülü yarılanması ile BTC’nin arzının azaldığını belirten McGlone, talep ve genel kabulün arttığını da not düştü. Bütün bunlar aslında klasik arz-talep dengesine göre fiyat artışı anlamına geliyor.

Ünlü bir başka analist Dan Tapiero da aslında benzer açıklamalarda bulundu. Tapiero, Bitcoin’in henüz rekor seviyeye ulaşmadığını belirtti. Bitcoin’in volatilitesi bu kadar yüksekken hiçbir zaman rekor görülmediğini belirten Tapiero, hala gidilecek yol olduğuna işaret ediyor. Önümüzde hala “devasa yükselişler” olduğunun altını çizen ünlü analist, buna rağmen ABD’deki kurumsal kabulün hala çok olası olmadığını belirtti. Tapiero’nun görüşlerine göre ise daha küçük ülkeler Bitcoin’e akın edebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment