Ünlü CEO’dan Dikkat Çeken Açıklama: Bitcoin (BTC) Fiyatı Yıl Bitmeden Bu Seviyeyi Görecek!

Ünlü CEO’dan Dikkat Çeken Açıklama: Bitcoin (BTC) Fiyatı Yıl Bitmeden Bu Seviyeyi Görecek!

Bitcoin
Haziran 29, 2021 tarafından kointas
47
Kripto para tabanlı lending platformu Celsius’un CEO’su ünlü isim Alex Mashinsky, ara ara yaptığı kripto para tahminleri ile de bilinen birisi. Elon Musk’ı kripto para sektöründe bir turist olarak nitelendiren Mashinsky, sektörün asıl isimlerini ise bunu desteklemeye ve büyümesine yardımcı olmaya devam edecek kişiler olarak tanımlamakta. BTC İçin Yıl Sonu Hedefi: 160.000 Dolar Celsius CEO’su,
Bitcoinin-BTC-Yillardir-Beklenen-Guncellemesi-Taproot-Sonunda-Geliyor.jpeg

Kripto para tabanlı lending platformu Celsius’un CEO’su ünlü isim Alex Mashinsky, ara ara yaptığı kripto para tahminleri ile de bilinen birisi. Elon Musk’ı kripto para sektöründe bir turist olarak nitelendiren Mashinsky, sektörün asıl isimlerini ise bunu desteklemeye ve büyümesine yardımcı olmaya devam edecek kişiler olarak tanımlamakta.

BTC İçin Yıl Sonu Hedefi: 160.000 Dolar

Celsius CEO’su, 64.000 dolardan başlayıp 30.000 dolara kadar düşüşü beraberinde getiren bu hareketin de aynı Elon Musk gibi geçici olduğu kanaatinde. Mashinsky, Bitcoin fiyatının bütün bu gelişmeler ve itibari paraların güven kaybı sonrasında yıl bitmeden 160.000 doları görebileceğini düşünüyor.

Bunun maksimum fiyat seviyesi olduğunu hatırlatan tecrübeli isim, maksimum noktaya ulaşamayabileceklerini ve yılın bunun biraz aşağısında tamamlanabileceğini de vurguladı.

Mashinsky, Elon Musk gibi isimlerin sadece daha fazla takipçi toplayıp ünlü olmak için kripto para sektörünü kullandığını belirterek, Bitcoin’in kimseye ihtiyaç duymadığını da vurguladı. Musk’ı aktif olarak fiyatları manipüle etmekle de suçlayan ünlü CEO, bunun araştırılması gerektiğini de ifade etti.

Mashinsky son olarak Tesla’nın Bitcoin ödeme kabulünü de yorumladı. Dünyanın en zengin adamının araç karşılığında BTC almayı kabul etmesi durumunda kimin avantajlı olduğunun düşünülmesi gerektiğini vurgulayan ünlü isim, BTC ile Tesla almayı mantıklı bulmuyor. Aslında bu ödeme askıya alınmadan önce birçok kişi benzer bir düşünce içine girmişti.

Add a comment