Ünlü Analistler Zirve İçin Tarih Verdi! “Bitcoin’de (BTC) Yolun Başındayız”

Ünlü Analistler Zirve İçin Tarih Verdi! “Bitcoin’de (BTC) Yolun Başındayız”

Bitcoin
Şubat 15, 2021 tarafından kointas
40
  Bitcoin’in yaklaşık bir yıldır süren rallisi bazı yatırımcıları tedirgin etse de fiyat hala yükselmeye ve düştüğü yerden tepki almaya devam ediyor. Ünlü kripto para ve Bitcoin analistlerinin Bitcoin beklentilerine bakıldığında henüz yolun başında görünüyoruz. “Daha Yolun Başındayız” Willy Woo yakın zamanda katıldığı bir röportajda Bitcoin’in boğa piyasasının ilk aşamalarında olduğunu ifade etti. Woo zincir
Unlu-Analistler-Zirve-Icin-Tarih-Verdi-Bitcoinde-BTC-Yolun-Basindayiz.jpg

 

Bitcoin’in yaklaşık bir yıldır süren rallisi bazı yatırımcıları tedirgin etse de fiyat hala yükselmeye ve düştüğü yerden tepki almaya devam ediyor.

Ünlü kripto para ve Bitcoin analistlerinin Bitcoin beklentilerine bakıldığında henüz yolun başında görünüyoruz.

“Daha Yolun Başındayız”

Willy Woo yakın zamanda katıldığı bir röportajda Bitcoin’in boğa piyasasının ilk aşamalarında olduğunu ifade etti. Woo zincir içi verilerin balinaların yoğun bir şekilde BTC biriktirdiğini bununda güçlü bir boğa sinyali olduğunu belirtti.

“Balinalar sessizce büyümeye devam ediyor ve BTC’lerini borsalardan uzak tutuyorlar. 1000 BTC’den fazla BTC sahibi olan hesaplarda şimdiye kadar böyle bir artış görmedik.

İnanılmaz bir boğa piyasasının içerisindeyiz. Teknik analistler “aşırı ısındık” diyorlar. Bitcoin çok sert yükseliyor ancak temel analiz bunu destekliyor. Şuanda gidecek başka bir yönümüz yok.

Bazı analistler 22.000$ diyor. Ancak benim modellememde ayı tabanı 30.500$ seviyeleri olarak gözüküyor. Terse dönüşte bunun altını göreceğimizi düşünmüyorum. Benim ortalama geri dönüş modelimde zirve 102.000$ ve üstü olarak görünüyor. “

“Zirve Ya 288.000$ Ya da 100.000$”

Başka bir analist PlanB’de boğa döngüsünün bitmesine en az 6 ay olduğunu düşünüyor ve Woo’nun fikirlerine katıldığını ifade ediyor.

“Boğa piyasasının erken aşamasında olduğumuz konusunda Willy ile tamamen aynı fikirdeyim.

Bana sorarsanız gidecek çok yolumuz var. Kasım-Aralık ayından beri boğa piyasasındayız, bu yüzden en az yarım yılımız var.”

PlanB yakın zamanda twiterdan paylaştığı bir modelleme üzerine olası zirve tahminini iki seçenekli olarak açıklıyor.

PlanB’ye göre 2013 yılındaki döngüye benzer bir döngü yaşarsak zirve 288.000$ olarak görünüyor. Şayet 2017 döngüsüne benzer bir döngü yaşarsak ise 100.000$ göze çarpıyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Facebook sayfamız ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Add a comment