Ünlü analistin BTC için fiyat hedefi 63 bin dolar!

Ünlü analistin BTC için fiyat hedefi 63 bin dolar!

Kripto Para Haberleri
Şubat 10, 2021 tarafından kointas
47
Cointelegraph Piyasalar analisti filbfilb, Bitcoin’in (BTC) artık asla aynı olmayacağını ve düşüş beklentisine bahane olarak Tether’ı (USDT) kullanmak için çok geç olduğunu söyledi. Popüler analist, 10 Şubat tarihli gönderilerinde Bitcoin’in ana akımlaştığını ileri sürdü. Bitcoin için işler değişti Bitcoin’in ana akımdaki varlığı, Tesla’nın 1,5 milyar dolar değerinde BTC satın aldığını duyurmasından beri patlama gösterse de, herkes ikna olmadı. Kripto çevrelinde
1613033350_Unlu-analistin-BTC-icin-fiyat-hedefi-63-bin-dolar.jpg

Cointelegraph Piyasalar analisti filbfilb, Bitcoin’in (BTC) artık asla aynı olmayacağını ve düşüş beklentisine bahane olarak Tether’ı (USDT) kullanmak için çok geç olduğunu söyledi.

Popüler analist, 10 Şubat tarihli gönderilerinde Bitcoin’in ana akımlaştığını ileri sürdü.

Bitcoin için işler değişti

Bitcoin’in ana akımdaki varlığı, Tesla’nın 1,5 milyar dolar değerinde BTC satın aldığını duyurmasından beri patlama gösterse de, herkes ikna olmadı. Kripto çevrelinde bazı kişiler, hala stablecoin Tether’ın ihracı ve yasal para değerini düşüş beklentisinin nedeni olarak görüyor.

Tether’ı ihraç eden şirket bazı yasal sorunlarla karşılaşsa ve USDT arzı daha önce görülmemiş bir şekilde artış gösterse de, şirket hakkında olumlu haberler de dolaşmaya devam ediyor.

Yalnızca dün basılan değerin 1 milyar dolara ulaştığını belirten filbfilb, “İşler değişti” diye özetledi.

Tether piyasa değeri 1 günlük mum grafiği. Kaynak: TradingView

Bu neden analist, kısa vadeli fiyat hedefinin yalnızca 50 bin dolar değil, 63 bin dolar olabileceğini düşünüyor.

Filbfilb, “52 bin dolar civarında bir miktar düzeltme bekliyorum, fakat bu yükseliş genel olarak bizi 63 bin dolara taşıyacağını düşünüyorum” diye belirtti.

“Talep satıcıları çoktan geride bıraktı.”

BTC/USD paritesinin ayrıntılı 1 günlük mum grafiği. Kaynak: filbfilb

Add a comment