Ünlü Analist, Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmininde Hedef Düşürdü

Ünlü Analist, Bitcoin (BTC) Fiyat Tahmininde Hedef Düşürdü

Bitcoin
Haziran 15, 2021 tarafından kointas
14
Popüler on-chain analisti Willy Woo, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yaşadığı son fiyat hareketleri sonrasında kendi tahmininde değişime gitti. Analist, yıl sonunda Bitcoin fiyatının 300.000 dolar ila 400.000 dolar arasında yer alacağını düşünürken, şimdi bunda önemli bir alçalmaya gitti. Popüler kripto para analisti, Bitcoin’in 64.000 dolardan 30.000 dolara düşüşünün aslında ayı piyasasını başlatmadığını ve
Unlu-Analist-Bitcoin-BTC-Fiyat-Tahmininde-Hedef-Dusurdu.jpeg

Popüler on-chain analisti Willy Woo, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) yaşadığı son fiyat hareketleri sonrasında kendi tahmininde değişime gitti. Analist, yıl sonunda Bitcoin fiyatının 300.000 dolar ila 400.000 dolar arasında yer alacağını düşünürken, şimdi bunda önemli bir alçalmaya gitti.

Popüler kripto para analisti, Bitcoin’in 64.000 dolardan 30.000 dolara düşüşünün aslında ayı piyasasını başlatmadığını ve hala yükselişin devam etme potansiyeline sahip olduğunu vurgulamıştı. Bitcoin’in yıl sonunda 400.000 dolara kadar çıkabileceğini ifade eden Woo, şimdi ise bunu 200.000 dolar olarak güncelledi.

Bitcoin 200.000 Doları “Rahat” Görecek

Analist, Glassnode kurucu ortağı Rafael Schultze-Kraft ile yaptığı podcast yayınında neden hedef düşürdüğünü açıklamasa da BTC’nin kurumsal yatırımcının gözünde eskisi kadar popüler olmadığını ima etti. 200.000 dolara “rahat” bir şekilde ulaşılacağının altını çizen Woo, 300.000 dolara ulaşma şansı da olduğunu ancak gelişmelerin takip edilmesi gerektiğini vurguladı. Schultze-Kraft ise Bitcoin’in ağ etkinliğinin hala yükseliş trendi gösterdiğini vurguladıktan sonra, şu an boğaların çoğunlukta olduğunu da ifade etti.

Bitcoin’in bu yılın en büyük düzeltmelerinden birisini yaşadığını düşünen Willy Woo, yine de başka bir düşüş daha gelebileceğini ve buna şaşırmayacağını açıkladı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment