Üç Uzman İsimden, Bitcoin (BTC) İçin Üç Kritik Tahmin

Üç Uzman İsimden, Bitcoin (BTC) İçin Üç Kritik Tahmin

Analizler
Şubat 18, 2021 tarafından kointas
42
  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), bugün itibarıyla 52.000 dolar seviyesinin de üzerine çıktı ve rekor tazeledi. Bitcoin’in bitmek bilmeyen bu yükselişi bir noktada bitecek veya duracak olsa da analistler şu an için duraksamanın olmadığını düşünüyor. Todd Gordon: Bitcoin İçin Hedef 170.000 Dolar TradingAnalysis.com’un kurucusu Todd Gordon, Bitcoin ile ilgili tahmin yapan en güncel
Uc-Uzman-Isimden-Bitcoin-BTC-Icin-Uc-Kritik-Tahmin.jpeg

 

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), bugün itibarıyla 52.000 dolar seviyesinin de üzerine çıktı ve rekor tazeledi. Bitcoin’in bitmek bilmeyen bu yükselişi bir noktada bitecek veya duracak olsa da analistler şu an için duraksamanın olmadığını düşünüyor.

Todd Gordon: Bitcoin İçin Hedef 170.000 Dolar

TradingAnalysis.com’un kurucusu Todd Gordon, Bitcoin ile ilgili tahmin yapan en güncel isim oldu. Gordon, lider kripto para biriminin yakın vadede sert düşüş yaşamayacağını düşünüyor. Gordon’a göre ise Bitcoin fiyatı 170.000 dolara kadar hiçbir direnç olmadan yükselmeye devam edecek.

Bunun sadece teknik analiz odaklı bir tahmin olduğunu belirten Gordon, CNBC’ye verdiği demeçte 170.000 dolarda asıl direnç noktalarının ortaya çıkacağını belirtti.

Peter Brandt, BTC Fiyat Hedefini Yükseltti

Duayen kripto para ve emtia analisti Peter Brandt ise kısa süre önce çok daha parabolik bir tahminde bulundu. Bitcoin’in daha önceki iki parabolik yükselişini başarıyla tahmin eden Brandt, bu sefer üçüncüyü açıkladı.

Brandt’e göre Bitcoin fiyatının üçüncü parabolik yükselişi fiyatı 240.000 dolara kadar taşıyabilir. Brandt buna rağmen olası bir ters durumda parabolik yükselişin sonlanmasının, fiyatı %80 aşağıya çekeceğini ifade etti.

Tim Draper’in BTC Tahmini Tıkır Tıkır İşliyor

Ünlü girişimci ve risk sermayedarı Tim Draper de Brandt’e benzer bir tahminde bulundu. Draper, daha önce de vurguladığı 250.000 dolarlık tahminini hatırlattı ve sürenin azaldığını ifade etti. Tim Draper’a göre Bitcoin fiyatı 2022 yılının sonuna kadar 250.000 dolara çıkacak. Bunun için ise 50.000 dolardan %500 yükseliş elde edilmesi yeterli gözüküyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Facebook sayfamız ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Add a comment