Twitter, kriptonun önde gelen isimlerinin hesaplarını askıya aldı!

Twitter, kriptonun önde gelen isimlerinin hesaplarını askıya aldı!

Kripto Para Haberleri
Mart 10, 2021 tarafından kointas
23
Bitcoin (BTC) yayıncısı Peter McCormack’in 10 Mart tarihli gönderisine göre Twitter, kriptoyla ilişkili en az altı adet hesabı askıya aldı. Hesabı askıya alınan isimler arasında Twitter’da 300 binden fazla takipçisi olan istatistik uzmanı Willy Woo, stok-akış modelinin yaratıcısı PlanB ve TheCryptoDog da yer alıyor. MMCrypto, TheMoon, Koroush AK ve hesabının Reddit’teki r/WallStreetBets topluluğu ile ilişkili olmadığını
1615384566_Twitter-kriptonun-onde-gelen-isimlerinin-hesaplarini-askiya-aldi.jpg

Bitcoin (BTC) yayıncısı Peter McCormack’in 10 Mart tarihli gönderisine göre Twitter, kriptoyla ilişkili en az altı adet hesabı askıya aldı.

Hesabı askıya alınan isimler arasında Twitter’da 300 binden fazla takipçisi olan istatistik uzmanı Willy Woo, stok-akış modelinin yaratıcısı PlanB ve TheCryptoDog da yer alıyor. MMCrypto, TheMoon, Koroush AK ve hesabının Reddit’teki r/WallStreetBets topluluğu ile ilişkili olmadığını açıklayan WSBChairman’in hesabı da askıya alındı. 

Çeviri yayın saati itibarıyla Willy Woo ve PlanB’nin hesapları yeniden açılmış olsa da, diğer beş hesaba hala erişim sağlanamıyor.

PlanB’nin (Twitter kullanıcı adı @100trillionUSD) hesabı askıya alınırken, analistin 100TrillionUSDT ve 100TrillionUSDD gibi hesaplar dahil sahte hesapları ise askıya alınmadı.

Twitter Destek, 8 Mart tarihli gönderisinde platformda yanlışlıkla askıya alınan hesap vakalarında artış gözlendiğini açıkladı. 

Twitter, Cointelegraph’ın yorum talebini yanıtlamadı.

Add a comment