Thodex CEO’su Bitcoin’de Zirveyi Bulup Öyle Kaçtı!

Thodex CEO’su Bitcoin’de Zirveyi Bulup Öyle Kaçtı!

Bitcoin
Mayıs 23, 2021 tarafından kointas
16
Bitcoin’de 64800$’dan başlayan düşüş trendi hızlanarak devam ediyor. Bitcoin’deki aylık kayıp %50’yi bulurken içerde kalan yatırımcılar kara kara düşünmeye başladı. Bitcoin hakimiyetinin artması altcoinlerdeki kayıpları yükseltirken yatırımcılar zirveyi bulanları konuşmaya devam ediyor. Daha önce Pi Cycle Top indikatörünün Bitcoin zirveyi bulduğunu ifade etmiştik. Ancak zirveyi bulan sadece bu indikatör değil. Bildiğiniz üzere yerli kripto para
Thodex-CEOsu-Bitcoinde-Zirveyi-Bulup-Oyle-Kacti.jpg

Bitcoin’de 64800$’dan başlayan düşüş trendi hızlanarak devam ediyor. Bitcoin’deki aylık kayıp %50’yi bulurken içerde kalan yatırımcılar kara kara düşünmeye başladı. Bitcoin hakimiyetinin artması altcoinlerdeki kayıpları yükseltirken yatırımcılar zirveyi bulanları konuşmaya devam ediyor.

Daha önce Pi Cycle Top indikatörünün Bitcoin zirveyi bulduğunu ifade etmiştik. Ancak zirveyi bulan sadece bu indikatör değil.

Bildiğiniz üzere yerli kripto para borsası Thodex sitesine kilit vurmuş ve CEO Faruk Fatih Özer yatırımcı fonları ile birlikte yurtdışına kaçmıştı.

Özer’in yurt dışına çıktığı tarih 20 Nisan 2021 idi. Bundan yaklaşık 1 hafta öncesinde kaçışın başladığı ve yatırımcıların para çekmesine izin verilmediği biliniyordu.

Özer’in kaçış için hazırlık yaptığı ve kaçtığı tarihlerin Bitcoin’deki zirveye denk gelmesi herkesi şaşırttı. Bugün geriye dönüp baktığımızda Thodex CEO’sunun Bitcoin’de zirveyi bulduğunu görüyoruz.

Süleyman Soylu katıldığı bir televizyon programında Thodex CEO’sunu yerini bildiklerini ve yakın bir tarihte yakalayacaklarını ifade etmişti. Ancak şimdiye kadar resmi bir açıklama gelmedi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment