Suze Orman Uyardı: Bitcoin (BTC), 12.000 Dolara Kadar Düşebilir!

Suze Orman Uyardı: Bitcoin (BTC), 12.000 Dolara Kadar Düşebilir!

Bitcoin
Haziran 27, 2021 tarafından kointas
44
Ünlü ekonomist ve danışman Suze Orman, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) hakkındaki açıklamalarına bir yenisini ekledi. Orman, mart ayında yaptığı açıklamada Bitcoin aldığını ve bunun kendisi için ilk olduğunu vurguladı. Bir süredir Bitcoin’e karşı önyargılı olan Orman, şimdi ise BTC’ye inanmasına rağmen sert bir düşüş gelmesini bekliyor. Orman, Bitcoin Satmayacak ABD’nin en ünlü finans
Suze-Orman-Uyardi-Bitcoin-BTC-12000-Dolara-Kadar-Dusebilir.jpg

Ünlü ekonomist ve danışman Suze Orman, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) hakkındaki açıklamalarına bir yenisini ekledi. Orman, mart ayında yaptığı açıklamada Bitcoin aldığını ve bunun kendisi için ilk olduğunu vurguladı. Bir süredir Bitcoin’e karşı önyargılı olan Orman, şimdi ise BTC’ye inanmasına rağmen sert bir düşüş gelmesini bekliyor.

Orman, Bitcoin Satmayacak

ABD’nin en ünlü finans yazarlarından da birisi olan Orman, 24 Haziran tarihinde gerçekleştirdiği bir röportajda ise Bitcoin için kötü bir son beklediğini ifade etti.

Orman, şu an için elinde 5.000 dolarlık BTC tuttuğunu ve bunları kısa süre önce aldığını vurguladı. Orman, BTC alımından önce BTC’nin fiyat hareketlerine dahil olmak için MicroStrategy hissesi de satın aldığını itiraf etti.

Orman, buna rağmen Bitcoin fiyatının yakında 12.000 dolara kadar düşebileceğini düşünüyor.

Geçtiğimiz yıl MicroStrategy şirketinin hisselerini aldım. Hisse değeri o tarihlerde 125 dolardı ve ciddi anlamda alım yaptım. Bunu yapmamın sebebi ise o tarihte nasıl BTC alacağımı bilmiyor olmamdı. Coinbase beni zorluyordu ve benim için çok karmaşıktı. CEO Saylor, elindeki sermayenin %100’ünü BTC’ye ayırdığı için onun hissesini aldım ve BTC fiyatı yükselirse o hissenin değerinin de yükseleceğini biliyordum. Hisse fiyatı da 125 dolardan 1.030 dolara kadar yükseldi ve ben tam zirvede sattım.”

Bitcoin fiyatının 32.000 dolardan 12.000 dolara düşeceğini belirten Orman, yine de satış yapmayacağını ve elindekileri tutmaya devam edeceğini ifade etti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment