Son Dakika! Weibo Çok Sayıda Kripto Para Hesabını Askıya Aldı! Bitcoin Tepki Verdi!

Son Dakika! Weibo Çok Sayıda Kripto Para Hesabını Askıya Aldı! Bitcoin Tepki Verdi!

Bitcoin
Haziran 5, 2021 tarafından kointas
12
Çin’li kaynaklar, Çin’in Twitter’ı Weibo’nun çok sayıda kripto para hesabını engellediğini belirtti. Söz konusu yasak kripto tarihindeki en büyük yasak olarak nitelendirildi. Bu hamlenin Çin’in kripto paralara yönelik baskılarının bir sonucu olduğu ifade edildi. Breaking: On Weibo (China’s Twitter), a large number of cryptocurrency KOL accounts have been blocked. This is the harshest suspension of
1615945518_Balina-Haritasi-Uyardi-Bitcoinde-BTC-Bu-Seviye-Tutulmazsa-47000-Gorulebilir.jpg

Çin’li kaynaklar, Çin’in Twitter’ı Weibo’nun çok sayıda kripto para hesabını engellediğini belirtti.

Söz konusu yasak kripto tarihindeki en büyük yasak olarak nitelendirildi. Bu hamlenin Çin’in kripto paralara yönelik baskılarının bir sonucu olduğu ifade edildi.

Söz konusu hesaplar arasında Çin’in önde gelen kripto para fenomenleri ve Defi liderlerinin olduğunun belirtildi.

Haberin duyulmasından kısa süre sonra Bitcoin 35950$’a kadar geri çekildi. En büyük ikinci kripto para olan Ethereum’da 2655$’a kadar düşüş gözlendi.

Yeşil bir cumartesi günü geçiren kripto para piyasaları Çin’den gelen bu olumsuz haberin etkisiyle günlük kazançları sildi.

Zaten tedirginliğin ve korkunun hakim olduğu piyasada gelen her olumsuz haberin büyük bir yıkımı tetiklediğini ve yatırımcıların olumsuz haberlere çok yüksek tepki verdiğini gözlemliyoruz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment