Son Dakika! Tesla Bitcoin’lerini Sattı Mı? Musk’ın Yanıtı Bitcoin’i Dumpladı!

Son Dakika! Tesla Bitcoin’lerini Sattı Mı? Musk’ın Yanıtı Bitcoin’i Dumpladı!

Bitcoin
Mayıs 16, 2021 tarafından kointas
14
Bir twitter kullanıcısının “Bitcoinciler önümüzdeki çeyrekte Tesla’nın tuttuğu Bitcoin’lerin geri kalanını sattığını öğrendiklerinde kendilerini tokatlayacaklar. Bunun için Elon Musk’ı suçlamazdım” twitine Musk’dan enteresan bir yanıt geldi. Musk “hem de nasıl” yanıtı verdi. Bu yanıt üzerine Bitcoin 45500$’a kadar geriledi. Indeed — Elon Musk (@elonmusk) May 16, 2021 Elon Musk’ın bu yanıtı büyük bir kafa karışıklığı
Tesla-Bitcoinde-Oyunu-Degistirdi-Bundan-Sonra-Ne-Olacak.jpg

Bir twitter kullanıcısının “Bitcoinciler önümüzdeki çeyrekte Tesla’nın tuttuğu Bitcoin’lerin geri kalanını sattığını öğrendiklerinde kendilerini tokatlayacaklar. Bunun için Elon Musk’ı suçlamazdım” twitine Musk’dan enteresan bir yanıt geldi.

Musk “hem de nasıl” yanıtı verdi. Bu yanıt üzerine Bitcoin 45500$’a kadar geriledi.

Elon Musk’ın bu yanıtı büyük bir kafa karışıklığı oluşturdu. Uzmanlar Musk’ın son dönemde Bitcoin eleştirilerinin dozunu artırmasının altında bu nedenin yatıyor olabileceğini düşünüyor.

Musk Tesla’nın Bitcoin ile araç satışlarını durdurduğunu duyurduğunda, Bitcoinlerini satmayacağını ifade etmişti. Ancak Musk’ın son dönemde yaptığı açıklamalar çok sağlıklı düşünemediğini ve dürüst bir yaklaşım sunamadığını ortaya koyuyor.

Yatırımcılara kanlı bir pazar günü geçirtmek isteyen Musk’ın paylaşımları ardı ardına geldi. Her bir paylaşımında Bitcoin’e ayrı bir darbe vuran ünlü milyarder umarız bugün daha fazla olumsuz paylaşım yapmaz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment