Son Dakika: Elon Musk’tan Bitcoin (BTC) Madenciliği Konusunda “Geri Adım”: BTC Yükselişe Geçti

Son Dakika: Elon Musk’tan Bitcoin (BTC) Madenciliği Konusunda “Geri Adım”: BTC Yükselişe Geçti

Bitcoin
Mayıs 24, 2021 tarafından kointas
23
Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Bitcoin’in (BTC) bir anda sert düşüş yaşamasına neden olan açıklamalarının tam tersi yönünde, oldukça olumlu bir açıklamada bulundu. Elon Musk’tan Bitcoin Hakkında Yeni Tweet Michael Saylor tarafından organize edilen ve Elon Musk’ın yanı sıra Kuzey Amerika’nın önde gelen madencilerinin bulunduğu toplantı, Musk’ı BTC hakkındaki olumsuz düşüncelerden kurtarmış olabilir. Musk,
Yine-Elon-Musk-Yine-Bitcoin-BTC-Hepsine-Hukmedecek-Bir-Coin.jpg

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, Bitcoin’in (BTC) bir anda sert düşüş yaşamasına neden olan açıklamalarının tam tersi yönünde, oldukça olumlu bir açıklamada bulundu.

Elon Musk’tan Bitcoin Hakkında Yeni Tweet

Michael Saylor tarafından organize edilen ve Elon Musk’ın yanı sıra Kuzey Amerika’nın önde gelen madencilerinin bulunduğu toplantı, Musk’ı BTC hakkındaki olumsuz düşüncelerden kurtarmış olabilir. Musk, Bitcoin madencileri ile görüştüğünü ve madencilerin bundan sonra yenilenebilir enerji kullanıp bununla ilgili verileri paylaşmayı kabul ettiklerini vurguladı. Bölgedeki madencilerin, dünya çapındaki madencilerden de benzer bir adım atmayı talep edeceğini belirten Musk, bunun ümit verici bir gelişme olduğunu ifade etti.

Michael Saylor da konu hakkında yaptığı açıklamada toplantıyı kendisinin organize ettiğini ve sektörün en büyük madencilerinin buna katıldığını vurguladı. Saylor’ın ifadesine göre madenciler bundan sonra bütün enerji verilerini şeffaf olarak paylaşıp, yenilenebilir enerji odaklı kullanımda bulunacak.

Bitcoin fiyatı bu haber sonrasında 40.000 dolara doğru hızlı bir atağa kalktı ve an itibarıyla 39.500 doların üzerinden işlem görüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment