SkyBridge Capital: “Fed’in Politikaları Altın ve Bitcoin’i Yükseltecek”

SkyBridge Capital: “Fed’in Politikaları Altın ve Bitcoin’i Yükseltecek”

Bitcoin
Haziran 7, 2021 tarafından kointas
23
Anthony Scaramucci tarafından kurulan ve yönetilen, yaklaşık 7.5 milyar dolar değerinde varlığa sahip SkyBridge Capital’ın Co-CIO’su Troy Gayeski, altın ve Bitcoin hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Bloomberg ile yaptığı bir röportajda; yakın zamanda FED sayesinde hem Bitcoin’in hem de altının yükselişine devam edeceğine inandıklarını söylüyor. Gayeski, küresel borçların fazlalaşması ve FED’in “varlık alımlarını azaltma” yönünde hareket etmesi yatırımcıların
Bitcoinde-BTC-Gozler-Bu-Hafta-Yapilacak-Fed-Toplantisina-Cevrildi.jpg

Anthony Scaramucci tarafından kurulan ve yönetilen, yaklaşık 7.5 milyar dolar değerinde varlığa sahip SkyBridge Capital’ın Co-CIO’su Troy Gayeski, altın ve Bitcoin hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Bloomberg ile yaptığı bir röportajda; yakın zamanda FED sayesinde hem Bitcoin’in hem de altının yükselişine devam edeceğine inandıklarını söylüyor.

Gayeski, küresel borçların fazlalaşması ve FED’in “varlık alımlarını azaltma” yönünde hareket etmesi yatırımcıların pozisyonlarını hedge etmeye yönelttiğini söylüyor. Bununla birlikte geleneksel olarak güvenli liman aracı olarak altın ve dijital altın olarak görülen Bitcoin’in yakın zamanda yükseleceğini belirtiyor.

Gayeski, SkyBridge’in daha ​​​​yüksek potansiyeli olduğuna inandıkları için  en büyük dijital varlık olan Bitcoin’e bağlı kalmayı planladıklarını belirterek sözlerine şunları ekledi:

“Bitcoin ve kriptoya bağlı kalacağız çünkü daha fazla yükseliş olduğunu düşünüyoruz. Piyasa genç olduğu için oynak olduğunu kabul ediyoruz. Ancak daha altının pasta payından alacak çok payımız var.”

SkyBridge, doların değerindeki düşüşün riskleri nedeniyle hem altının hem de dijital altın Bitcoin’in geleceği konusunda iyimser.

Gayeski, ileriye dönük olarak altında ve Bitcoin’de büyük bir yükseliş öngördüğünü belirterek gelecek yıl yeni zirvelere ulaşacakları yönünde tahminde bulundu. Ayrıca yükselişin yanında önemli bir düzeltmenin de olacağını belirtti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment