Sıcak Gelişme: MicroStrategy 15 Milyon Dolarlık Bitcoin (BTC) Aldı! Alım Maliyeti Haberimizde

Sıcak Gelişme: MicroStrategy 15 Milyon Dolarlık Bitcoin (BTC) Aldı! Alım Maliyeti Haberimizde

Bitcoin
Nisan 5, 2021 tarafından kointas
12
Bitcoin alımları ile sık sık gündeme gelen ve toplamda 90.000 BTC’den fazla BTC sahibi olan teknoloji şirketi MicroStrategy yeni Bitcoin alımını açıkladı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) bildirimde bulunan şirket ortalama 59.339$’dan 15 milyon dolar değerinde Bitcoin aldığını açıkladı. Son alımları ile birlikte MicroStratey’nin toplam 91579 Bitcoin’i olurken ortama alım fiyatı 24.311$’a yükseldi.
MicroStrategynin-600-Milyon-Dolarlik-Hamlesi-Bitcoinde-Rekoru-Getirdi.jpg

Bitcoin alımları ile sık sık gündeme gelen ve toplamda 90.000 BTC’den fazla BTC sahibi olan teknoloji şirketi MicroStrategy yeni Bitcoin alımını açıkladı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) bildirimde bulunan şirket ortalama 59.339$’dan 15 milyon dolar değerinde Bitcoin aldığını açıkladı.

Son alımları ile birlikte MicroStratey’nin toplam 91579 Bitcoin’i olurken ortama alım fiyatı 24.311$’a yükseldi.

Bitcoin’de kritik noktalarda MicroStrategy’nin bu tarz alım haberleri paylaştığına şahit oluyoruz. Bitcoin şu sıralar uzun süredir etrafında oyalandığı 58100$ direncinde. Haberin bu direncin kırılımına bir etkisi olacak mı takip ediyor olacağız.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment