Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan Bitcoin (BTC) ve Kripto Para Uyarısı Geldi! “Çok Can Yanacak”

Prof. Dr. Özgür Demirtaş’tan Bitcoin (BTC) ve Kripto Para Uyarısı Geldi! “Çok Can Yanacak”

Bitcoin
Mayıs 3, 2021 tarafından kointas
2
Youtube’da 3 serilik blockchain ve kripto para videosu paylaşan ve son günlerde kripto paralara ilişkin yaptığı açıklamalar ile gündemde olan Prof. Dr. Özgür Demirtaş bu defa yatırımcıları uyardı. Benzer uyarıları Youtube videolarında da yapan Demirtaş, kripto paralara yeni girecek yatırımcıları bekleyen tehlikeleri hatırlatarak dikkatli olmalarını konusunda uyardı. “Her yatırım aracında olduğu gibi vagona sonradan binenlerin
Prof-Dr-Ozgur-Demirtastan-Bitcoin-BTC-ve-Kripto-Para-Uyarisi.jpg

Youtube’da 3 serilik blockchain ve kripto para videosu paylaşan ve son günlerde kripto paralara ilişkin yaptığı açıklamalar ile gündemde olan Prof. Dr. Özgür Demirtaş bu defa yatırımcıları uyardı.

Benzer uyarıları Youtube videolarında da yapan Demirtaş, kripto paralara yeni girecek yatırımcıları bekleyen tehlikeleri hatırlatarak dikkatli olmalarını konusunda uyardı.

“Her yatırım aracında olduğu gibi vagona sonradan binenlerin canı çok yanacak” diyen Demirtaş, Bitcoin’de ve altcoinler de 2018 yılına benzer bir çöküşün yine yaşanacağını hatırlattı. Demirtaş, fiyatın aşırı ısındığı bölgeleri gösteren bir kaç metrik dışında bunun zamanlamasını bilmenin mümkün olmadığını ifade etti.

Devamında yatırımcılara uyarılarını sürdüren Demirtaş, dikkat etmeleri gereken konuları şöyle sıraladı:

“%70-80-90 çöküşleri midesi kaldıramayacakların, midelerinin kaldıramayacağı miktarlarla asla girmemeleri lazım. 2016-2017 yılından yatırımcı olup zaten 10-20 kat kazanmış bir yatırımcı ile bugün yatırım yapan nasıl aynı toleransa sahip olabilir? OLAMAZ.

Kendinizi koruyun, kimseden tavsiye almayın, hiçbir telegram grubu vs yerlerinde duyduklarınıza inanmayın. Hoca-Peder-Haham dese inanmayın. En sevdiğiniz politikacı dese inanmayın. En sevdiğiniz futbolcu dese inanmayın… kendi araştırmanızı yapın sadece kendinizin öğrendiğine inanın.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment