PlanB Bitcoin İçin En Kötü Senaryosunu Açıkladı! “Aralık 135.000$”

PlanB Bitcoin İçin En Kötü Senaryosunu Açıkladı! “Aralık 135.000$”

Bitcoin
Haziran 20, 2021 tarafından kointas
18
Dünkü yazımızda Bitcoin’deki satış baskısının devam edebileceğini belirtmiştik. Günlük Ma20 altında yapılan gün kapanışı ile satışların arttığını gözlemliyoruz. Bitcoin’de  aşağı yönlü kırılan pek çok simetrik üçgen görünümü olsa da bu düşüşler sırasında Bitfinex balinalarının short pozisyonlarını kapatması pozitif bir veri olarak önümüze çıkıyor. Bitcoin S2F modelinin mucidi PlanB kısa süre önce Bitcoin’deki beklentilerini paylaştı. Bitcoin’in
PlanB-Bitcoin-Icin-En-Kotu-Senaryosunu-Acikladi-Aralik-135000.jpg

Dünkü yazımızda Bitcoin’deki satış baskısının devam edebileceğini belirtmiştik. Günlük Ma20 altında yapılan gün kapanışı ile satışların arttığını gözlemliyoruz.

Bitcoin’de  aşağı yönlü kırılan pek çok simetrik üçgen görünümü olsa da bu düşüşler sırasında Bitfinex balinalarının short pozisyonlarını kapatması pozitif bir veri olarak önümüze çıkıyor.

Bitcoin S2F modelinin mucidi PlanB kısa süre önce Bitcoin’deki beklentilerini paylaştı. Bitcoin’in Elon Musk’ın enerji Fud’u ve Çin’in baskı politikası nedeniyle bu denli düştüğünü ifade eden analist, satış baskının haziran ve temmuzda devam edebileceğini ifade etti.

“Bir çok temel nedenden ötürü haziran ve temmuz aylarında zayıflığın devam ettiğini görebiliriz. 2021 için en kötü senaryoma göre, Ağustos’ta 47.000$’ın, Eylül’de 43.000$’ın, Ekim’de 63.000$’ın, Kasım’da 98.000$’ın, Aralık’ta 135.000$’ın üzerinde olacağız.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment