Peter Schiff, Bitcoin Yatırımcısı Ünlü Şirketin Son Hamlesi İçin Sert Konuştu!

Peter Schiff, Bitcoin Yatırımcısı Ünlü Şirketin Son Hamlesi İçin Sert Konuştu!

Bitcoin
Haziran 15, 2021 tarafından kointas
18
Bitcoin’e karşı olumsuz tutumuyla tanınan Peter Schiff, MicroStrategy’nin yaptığı son BTC hamlesine tam da kendisinden beklendiği gibi olumsuz bir yorumla karşılık verdi. İlk günden beri Bitcoin’e karşı tutumunu değiştirmeyen Schiff, yine MicroStrategy’yi hedef aldı. Geçtiğimiz yılın ağustos ayından bu yana belli aralıklarla Bitcoin alan dev şirket, yeni yaptığı bir açıklama ile 1 milyar dolarlık hisse
Peter-Schiff-Bitcoin-Yatirimcisi-Unlu-Sirketin-Son-Hamlesi-Icin-Sert.jpg

Bitcoin’e karşı olumsuz tutumuyla tanınan Peter Schiff, MicroStrategy’nin yaptığı son BTC hamlesine tam da kendisinden beklendiği gibi olumsuz bir yorumla karşılık verdi.

İlk günden beri Bitcoin’e karşı tutumunu değiştirmeyen Schiff, yine MicroStrategy’yi hedef aldı. Geçtiğimiz yılın ağustos ayından bu yana belli aralıklarla Bitcoin alan dev şirket, yeni yaptığı bir açıklama ile 1 milyar dolarlık hisse satışı yapabileceğini ve bunu da yeni Bitcoin alımları için kullanabileceklerini ifade etti.

Schiff ise şirketin zaten yeterince Bitcoin’e sahip olduğunu belirterek şirket kurucusu ve CEO’su olan Michael Saylor’a “deli” yakıştırması yaptı. Bitcoin karşıtı ünlü isme göre şirketin her geçen gün daha fazla Bitcoin alma girişimi son derece anlamsız.

Schiff ayrıca söz konusu alımların Bitcoin’in çökmesini önlemek için yapılan çaresizce eylemler olduğunu ifade etti.

Bitcoin konusunda sık sık polemik yaşayan ikiliyi yeniden karşı karşıya getiren bu son olay, Schiff için yatırımcılara yönelik olumlu bir eylem olmaktan çok uzak.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment