OKCoin Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV’yi (BSV) “Delist” Ediyor!

OKCoin Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin SV’yi (BSV) “Delist” Ediyor!

Bitcoin
Şubat 19, 2021 tarafından kointas
33
  OKCoin Bitcoin satın alamaya çalışan yeni yatırımcıları korumak için Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Sv’yi (BSV) delist etme kararı aldığını duyurdu. İsim benzerlikleri nedeniyle Bitcoin almak isteyen yatırımcılarda kafa karışıklığı oluşturduğunu belirten yetkililer her iki coinin ticaretini 1 Mart 2021 tarihi itibariyle durdurma kararı aldı. Alınan kararda Craig Wright’nin Bitcoin üzerindeki telif iddialarının oluşturduğu
OKCoin-Bitcoin-Cash-BCH-ve-Bitcoin-SVyi-BSV-Delist-Ediyor.jpeg

 

OKCoin Bitcoin satın alamaya çalışan yeni yatırımcıları korumak için Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Sv’yi (BSV) delist etme kararı aldığını duyurdu.

İsim benzerlikleri nedeniyle Bitcoin almak isteyen yatırımcılarda kafa karışıklığı oluşturduğunu belirten yetkililer her iki coinin ticaretini 1 Mart 2021 tarihi itibariyle durdurma kararı aldı.

Alınan kararda Craig Wright’nin Bitcoin üzerindeki telif iddialarının oluşturduğu rahatsızlık da var. Zira kararın ilanının başlığında “Bitcoin’i Korumak” ifadesinin yazması dikkat çekti.

Bildiğiniz üzere Craig Wright kendisinin Satoshi Nakamoto olduğunu iddia ederek Bitcoin üzerinde hak talebinde bulunuyor. Son olarak Bitcoin.org sitesine yönelik açtığı dava ile tepkileri üzerinde çeken Wrigth’ın bu hamlesinin büyük bir kırılma noktası olduğu düşünülüyor.

Konuya ilişkin açıklama yapan OKCoin CEO’su Hong Fang “Bu kolay bir karar değil. Ancak inandığımız daha büyük bir ilkeye sahip çıkmamız gerekiyor.” dedi.

“Craig Wright tarafından yürütülen kötü niyetli yanlış bilgilendirme savaşını görmezden gelmekte zorlanıyoruz.

Bazılarının bu varlıklar ve Bitcoin arasındaki markalaşma belirsizliği nedeniyle kandırılmış veya kafaları karışmış hissedebileceğini farkındayız. Bu nedenle yatırımcılara BSV veya BCH’ye erişim veremeyiz. “

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Facebook sayfamız ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Add a comment