NYDIG CEO’su: “Devletler Bitcoin (BTC) Almak İçin Bizimle Görüşüyor!”

NYDIG CEO’su: “Devletler Bitcoin (BTC) Almak İçin Bizimle Görüşüyor!”

Bitcoin
Mart 25, 2021 tarafından kointas
16
Bitcoin’de 50.000$ üzerinde kalma mücadelesi devam ederken New York Digital İnvestment Group CEO’su Robert Gutmann’dan yatırımcıları sevindiren açıklamalar geldi. Gutman, Raoul Pal ile yaptığı çevrim içi söyleşide devletlere ait yatırım fonlarının Bitcoin satın almak için araştırma yaptığını ifade etti. Gutmann, NYDIG’nin olası Bitcoin yatırımları hakkında devlet varlık fonları ile görüşme halinde olduğunu aktardı. Raoul Pal
NYDIG-CEOsu-Devletler-Bitcoin-BTC-Almak-Icin-Bizimle-Gorusuyor.jpg

Bitcoin’de 50.000$ üzerinde kalma mücadelesi devam ederken New York Digital İnvestment Group CEO’su Robert Gutmann’dan yatırımcıları sevindiren açıklamalar geldi.

Gutman, Raoul Pal ile yaptığı çevrim içi söyleşide devletlere ait yatırım fonlarının Bitcoin satın almak için araştırma yaptığını ifade etti.

Gutmann, NYDIG’nin olası Bitcoin yatırımları hakkında devlet varlık fonları ile görüşme halinde olduğunu aktardı.

Raoul Pal da devlet fonlarının herkesi gölgede bırakacağına ilişkin bir paylaşım yaparak “geliyorlar” dedi.

Pal’a göre Singapur’un 306 milyar dolarlık varlığa sahip fonu Temasek hali hazırda madencilerden Bitcoin alıyor.

ABD’nin önde gelen teknoloji şirketlerinin bilançolarına Bitcoin eklemesinin ardından devletlerin de bu yönde atılımlar yapabileceğine ilişkin spekülasyon yapılıyordu. Devletlerin Bitcoin alımı için bir yatırım şirketi ile görüşme yaptığının NYDIG CEO’su tarafından teyit edilmesi büyük heyecan yaratsa da fiyata etki etmediği görüldü.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment