NHL’den San Jose Sharks, Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin Ödemelerini Kabul Edecek!

NHL’den San Jose Sharks, Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin Ödemelerini Kabul Edecek!

Bitcoin
Haziran 7, 2021 tarafından kointas
13
Her alanda kripto paralar benimsenmeye devam ederken Amerika buz hokey ligi  National Hockey League’de (NHL)  bir takım kripto para ödemelerini kabul etmeye başlayacağını duyurdu. NHL’de yer alan Kaliforniya buz hokeyi takımı San Jose Sharks gelecek sezondan itibaren kripto para ödemelerini kabul edecek. San Jose Sharks’ın başkanı Jonathan Becher attığı twitte , sezonluk bilet üyelikleri, süit
NHLden-San-Jose-Sharks-Bitcoin-Ethereum-ve-Dogecoin-Odemelerini-Kabul.jpg

Her alanda kripto paralar benimsenmeye devam ederken Amerika buz hokey ligi  National Hockey League’de (NHL)  bir takım kripto para ödemelerini kabul etmeye başlayacağını duyurdu.

NHL’de yer alan Kaliforniya buz hokeyi takımı San Jose Sharks gelecek sezondan itibaren kripto para ödemelerini kabul edecek.

San Jose Sharks’ın başkanı Jonathan Becher attığı twitte , sezonluk bilet üyelikleri, süit kiralamaları ve sponsorluk anlaşmaları gibi önemli satın alımlar konusunda kripto paraları kullanmanın mümkün olacağını belirtti.

Tek oyun biletlerinin, F&B ve ürünlerin de dahil olduğu diğer alanlardaki satın alımlar için kripto para ödemlerinin zaman içinde değerlendirileceğini söyledi.

Ödemeler Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve diğer bazı kripto paralar kullanılarak BitPay aracılığı ile yapılabilecek.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment