New York Başsavcılığı Bitcoin (BTC) ve Kripto Para Şirketlerini Uyardı! “Sizi Kapatırız”

New York Başsavcılığı Bitcoin (BTC) ve Kripto Para Şirketlerini Uyardı! “Sizi Kapatırız”

Bitcoin
Mart 1, 2021 tarafından kointas
54
Kripto para severlerin adını sık sık duyduğu New York Başsavcılığı kripto para şirketlerine yönelik sert bir uyarı yayınladı. Başsavcı Letitia James eyalette faaliyet gösteren kripto para şirketlerine “ya kurallara göre oynarsınız ya da sizi kapatırız.” dedi. Kripto para yatırımcılarını da uyaran James kripto para piyasalarının yüksek risk taşıdığını ifade etti. Yatırımcıları korumak adına “açgözlü endüstri
New-York-Bassavciligi-Bitcoin-BTC-ve-Kripto-Para-Sirketlerini-Uyardi.jpg

Kripto para severlerin adını sık sık duyduğu New York Başsavcılığı kripto para şirketlerine yönelik sert bir uyarı yayınladı.

Başsavcı Letitia James eyalette faaliyet gösteren kripto para şirketlerine “ya kurallara göre oynarsınız ya da sizi kapatırız.” dedi.

Kripto para yatırımcılarını da uyaran James kripto para piyasalarının yüksek risk taşıdığını ifade etti.

Yatırımcıları korumak adına “açgözlü endüstri oyuncularına” nefes aldırmayacağını belirten James yatırımcılara şu uyarılarda bulundu.

“Tüm yatırımcılar kripto para birimlerine yatırım yaparken son derece dikkatli davranmalıdır. Kripto para birimleri, kazanç sağlayabildikleri kadar hızlı bir şekilde yıkıcı kayıplara neden olabilecek yüksek riskli, istikrarsız yatırımlardır.

Yasayı ihlal eden kişilere karşı işlem yapmaktan çekinmeyeceğiz. Geçen hafta hem Bitfinex hem de Tether’in New York’taki yasa dışı faaliyetlerine son verdik. Bugün tüm sektöre kurallara göre oynamadığınız taktirde sizi kapatacağımıza dair net bir mesaj gönderiyoruz. “

Başsavcılığın yaptığı açıklamada Tether ile ilgili karşılıksız para USDT basma iddialarını yenilemesi de dikkat çekti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment