Milyarder Yatırımcı, Büyük Bitcoin (BTC) Pişmanlığını Açıkladı

Milyarder Yatırımcı, Büyük Bitcoin (BTC) Pişmanlığını Açıkladı

Bitcoin
Mart 3, 2021 tarafından kointas
28
78 yaşındaki fon yöneticisi milyarder Jim Rogers, Bitcoin konusunda pişmanlık yaşayanlardan birisi. Milyarder yatırımcı, daha önce Bitcoin’e balon gözüyle bakmasından ve yatırım yapmamasından dolayı pişmanlık duyduğunu itiraf etti. Rogers: Bitcoin Almadığıma Pişmanım Quantum Fonu ile Soros Fon Yönetiminin kurucu ortağı olan Jim Rogers’ın yönetimi altında 5,2 milyar dolarlık varlık bulunuyor. Rogers, Bitcoin hakkında yaptığı itiraftan
Milyarder-Yatirimci-Buyuk-Bitcoin-BTC-Pismanligini-Acikladi.jpg

78 yaşındaki fon yöneticisi milyarder Jim Rogers, Bitcoin konusunda pişmanlık yaşayanlardan birisi. Milyarder yatırımcı, daha önce Bitcoin’e balon gözüyle bakmasından ve yatırım yapmamasından dolayı pişmanlık duyduğunu itiraf etti.

Rogers: Bitcoin Almadığıma Pişmanım

Quantum Fonu ile Soros Fon Yönetiminin kurucu ortağı olan Jim Rogers’ın yönetimi altında 5,2 milyar dolarlık varlık bulunuyor.

Rogers, Bitcoin hakkında yaptığı itiraftan sonra ise borsaların ve tahvil piyasalarının şu an balon dönemi yaşadığını vurguladı. Bu da aslında borsalarda sert bir düşüş ile Bitcoin’de sert bir yükseliş görülebilme ihtimali bulunduğuna işaret ediyor.

Rogers, birçok insanın şu an borsa yatırımı yaptığını ve para kazandığını belirterek, bunun ilk başta “kolay ve eğlenceli” gözüktüğünü vurguladı.

Ancak Rogers’a göre bu aslında alarmın ta kendisi ve yakında çok sert bir düşüş yaşanabilir. Bunun kendisinin ilk balon patlayışı görmesi olmadığını belirten 78 yaşındaki duayen isim, “bu filmi daha önce görmüştüm” ifadesi ile uyarısını sertleştirdi.

Altın ve Gümüş Uçacak

Rogers sadece Bitcoin ve borsa hakkında değil, aynı zamanda altın ve gümüş hakkında da açıklamalarda bulundu. Altın ve gümüş fiyatlarının uçuşa geçeceğini vurgulayan Rogers, bizzat altın yatırımına sahip olduğunu da ifade etti.

Aslında Rogers’ın hem Bitcoin hem de altın için yükseliş beklentisi içerisinde olması oldukça tutarlı gözüküyor.

Dijital altın statüsüne kavuşan Bitcoin hakkında böyle yorumda bulunan tek kişi ise Rogers değil. Rogers buna rağmen devletlerin çok büyük bir büyüme karşısında Bitcoin’i yasaklayabileceğini de düşünmekte.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment