Micheal Saylor’dan Janet Yellen’a Cevap Geldi! “Bitcoin (BTC) Bu Yarışın Galibidir.”

Micheal Saylor’dan Janet Yellen’a Cevap Geldi! “Bitcoin (BTC) Bu Yarışın Galibidir.”

Bitcoin
Şubat 23, 2021 tarafından kointas
38
  70.000’den fazla BTC sahibi olan MicroStrategy’nin CEO’su Micheal Saylor bugün katıldığı bir programda Bitcoin’in geleceğini yorumladı. CNBC’de yayınlanan Squawk Box programına katılan Saylor “Bitcoin 2026 yılına kadar 1 milyar insan tarafından kabul görmüş bir tasarruf yöntemi olacak.” dedi. ABD Hazine Bakanı Jennet Yellen’ın “Bitcoin verimsiz ve spekülatif bir varlıktır.” açıklamasından bir gün sonra konuşan
Micheal-Saylordan-Janet-Yellena-Cevap-Geldi-Bitcoin-BTC-Bu-Yarisin.jpg

 

70.000’den fazla BTC sahibi olan MicroStrategy’nin CEO’su Micheal Saylor bugün katıldığı bir programda Bitcoin’in geleceğini yorumladı.

CNBC’de yayınlanan Squawk Box programına katılan Saylor “Bitcoin 2026 yılına kadar 1 milyar insan tarafından kabul görmüş bir tasarruf yöntemi olacak.” dedi.

ABD Hazine Bakanı Jennet Yellen’ın “Bitcoin verimsiz ve spekülatif bir varlıktır.” açıklamasından bir gün sonra konuşan Saylor, “Burada anlatılmayan Bitcoin’in eşitlikçi ve ilerici bir teknoloji olduğudur. 7 ile 8 milyar insanın telefonlarında dijital bir altın olduğu ve bunu hayat tasarruflarını saklamak için kullandığı günler göreceğiz.” dedi.

Amazon, Google ve Apple gibi teknoloji devlerinden 2 ile 4 kat daha hızlı büyüyen Bitcoin’in bu yarışın galibi olduğuna atıfta bulunan Saylor şunları ekledi:

“Bence dünyanın buna ihtiyacı var. 5 yıl içerisinde mobil bir cihazda tüm tasarruflarını saklayan 1 milyar insan göreceksiniz. İnsanlar bunu yapmak isteyecekler. Bitcoin baskın bir dijital para ağıdır onun gibi bir şeyi kullanın”

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Facebook sayfamız ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Add a comment