Max Keiser, “Bitcoin (BTC) Doların Yerini Alacak!”

Max Keiser, “Bitcoin (BTC) Doların Yerini Alacak!”

Bitcoin
Mart 2, 2021 tarafından kointas
25
Ünlü Bitcoin destekçisi Max Keiser’dan Bitcoin’le ilgili çarpıcı açıklamalar geldi. Kendisinin hazırlayıp sunduğu “Keiser Report” adlı programda konuşan ünlü isim, Bitcoin’le ilgili son derece iddialı söylemlerde bulundu. Keiser, amiral gemisi olan kripto para biriminin bir “varlık sınıfı” olmayı sürdüreceğini ve ABD doları ile altına uygun bir alternatif değer olduğunu ifade etti. Lider kripto para biriminin
Max-Keiser-Bitcoin-BTC-Dolarin-Yerini-Alacak.jpg

Ünlü Bitcoin destekçisi Max Keiser’dan Bitcoin’le ilgili çarpıcı açıklamalar geldi. Kendisinin hazırlayıp sunduğu “Keiser Report” adlı programda konuşan ünlü isim, Bitcoin’le ilgili son derece iddialı söylemlerde bulundu. Keiser, amiral gemisi olan kripto para biriminin bir “varlık sınıfı” olmayı sürdüreceğini ve ABD doları ile altına uygun bir alternatif değer olduğunu ifade etti.

Lider kripto para biriminin birkaç ayda gümüşü geçeceğini ve bu yıl altının piyasa değerinin yarısına ulaşacağını iddia etti. Bitcoin’in altını geçmesinin ardından önündeki tek rakibin ABD doları olacağını belirten Keiser, lider kripto para biriminin bir sonraki hedefinin ABD dolarının tahtına oturmak ve astronomik yükselişler yaşamak olduğunu ifade etti.

“300 Kat Daha Fazla Değer Kazanacak!”

Bitcoin’in altını ve ABD dolarını tahtından etmesiyle şu anki piyasa değerini 300 kat artıracağını iddia etti ve “Ya Bitcoin sahibi olun ya da fakirliğin tadını çıkarın!” diyerek Bitcoin karşıtlarına adeta meydan okudu.

Ünlü ismin yorumlarının tamamına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz:

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment