“Kriz Kahini” Olarak Tanınan Ekonomistten Yeni Bitcoin Yorumu!

“Kriz Kahini” Olarak Tanınan Ekonomistten Yeni Bitcoin Yorumu!

Bitcoin
Haziran 11, 2021 tarafından kointas
19
Bitcoin hakkında olumsuz düşünceleri olan “kahin” lakaplı ünlü ekonomist Nouriel Roubini, CoinGeek’in Zürih’te düzenlediği konferansta Bitcoin hakkındaki düşüncelerini dile getirdi. Daha önceki açıklamalarında Bitcoin’in insanlık tarihindeki en spekülatif, riskli, dolandırıcılık içeren ve manipüle edilen varlık olduğunu dile getiren Roubinin düşünceleri henüz değişmemiş. Koferansta dijital paraların geleceği hakkında konuşan ünlü ekonomist Roubini, Bitcoin’in bir para olarak
Kriz-Kahini-Olarak-Taninan-Ekonomistten-Yeni-Bitcoin-Yorumu.jpg

Bitcoin hakkında olumsuz düşünceleri olan “kahin” lakaplı ünlü ekonomist Nouriel Roubini, CoinGeek’in Zürih’te düzenlediği konferansta Bitcoin hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

Daha önceki açıklamalarında Bitcoin’in insanlık tarihindeki en spekülatif, riskli, dolandırıcılık içeren ve manipüle edilen varlık olduğunu dile getiren Roubinin düşünceleri henüz değişmemiş.

Koferansta dijital paraların geleceği hakkında konuşan ünlü ekonomist Roubini, Bitcoin’in bir para olarak tanımlanamayacağı yönündeki görüşlerini bir kez daha tekrarladı.

Roubini, Bitcoin’nin bir değere sahip olmadığını belirterek Bitcoin’in herhangi bir değerin fiyatlanmasında kullanılabilmek için çok volatil olduğunu söyledi.

Ayrıca Bitcoin’in herhangi bir yerde kullanımının mümkün olmadığını ve Bitcoin’de “çok fazla manipülasyon” olduğunu da sözlerine ekledi.

Roubini 2008 yılında ABD’de yaşanan krizi iki yıl önceden tahmin ederek, “kriz kâhini” olarak adlandırılmıştı.

 

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment