Justin Sun, Bitcoin, Çin ve Elon Musk Hakkında Konuştu! Boğa Koşusu İçin Yeniden Tarih Verdi!

Justin Sun, Bitcoin, Çin ve Elon Musk Hakkında Konuştu! Boğa Koşusu İçin Yeniden Tarih Verdi!

Bitcoin
Mayıs 31, 2021 tarafından kointas
20
Tron başta olmak üzere popüler pek çok kripto paranın kurucusu olan Justin Sun Bitcoin’i ve kripto para piyasalarındaki son durumu değerlendirdi. Bloomberg’in röportajına katılan Sun, Tesla CEO’su Elon Musk ile ilgili de konuştu. Elon Musk’ın karbon ayak izi ve enerji tüketimi konularındaki Bitcoin eleştirilerini haklı bulan Sun, “Bu durum Bitcoin’in iş kanıtı algoritmasının bir kusuru”
Justin-Sun-Bitcoin-Cin-ve-Elon-Musk-Hakkinda-Konustu-Boga.jpg

Tron başta olmak üzere popüler pek çok kripto paranın kurucusu olan Justin Sun Bitcoin’i ve kripto para piyasalarındaki son durumu değerlendirdi.

Bloomberg’in röportajına katılan Sun, Tesla CEO’su Elon Musk ile ilgili de konuştu. Elon Musk’ın karbon ayak izi ve enerji tüketimi konularındaki Bitcoin eleştirilerini haklı bulan Sun, “Bu durum Bitcoin’in iş kanıtı algoritmasının bir kusuru” dedi. Musk’a benzer bir çağrılarda bulunan Sun, Bitcoin madencilerini daha fazla yeşil enerji kullanmaya davet etti.

Elon Musk ve Çin’den gelen haberler sonrası düşen Bitcoin fiyatı ile ilgili de konuşan Sun, şu ifadeleri kullandı:

“Tek bir kişi yada faktör piyasayı kontrol edemez. Çoğu kripto para birimi son bir kaç ayda katlanarak yükseldi. %50’lik bir düzeltmenin bir noktada gelmesi gerekiyordu.

Çin’in daha daha katı kısıtlamalar getirme ihtimali var. Ancak endüstri büyümeye devam edecek.

Bu nedenlerle boğa koşusunun şimdilik durakladığını ancak bu yıl Temmuz ve Ağustos aylarında yeniden devam edeceğine inanıyorum”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment