Justin Sun 150 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) Aldı! “Kripto Paraları Ben Kurtardım”

Justin Sun 150 Milyon Dolar Değerinde Bitcoin (BTC) Aldı! “Kripto Paraları Ben Kurtardım”

Bitcoin
Mayıs 19, 2021 tarafından kointas
12
Bitcoin’de yaşanan düşüş sonrası korku zirvedeyken yatırımcılar alım yapmakla yapmamak arasında gidip geliyor. MicroStrategy ve Tesla’nın bu düşüşte Bitcoin satmadıklarını ifade etmelerinin ardından bir haber de Justin Sun’dan geldi. Tron’un kurucusu Sun, twitter üzerinden yaptığı paylaşımda 36.868$ ortalama maliyetle 4145 Bitcoin aldığını duyurdu. I have bought 4145 #Bitcoin with $152,818,183 at average price $36,868. —
Justin-Sun-150-Milyon-Dolar-Degerinde-Bitcoin-BTC-Aldi-Kripto.jpg

Bitcoin’de yaşanan düşüş sonrası korku zirvedeyken yatırımcılar alım yapmakla yapmamak arasında gidip geliyor.

MicroStrategy ve Tesla’nın bu düşüşte Bitcoin satmadıklarını ifade etmelerinin ardından bir haber de Justin Sun’dan geldi.

Tron’un kurucusu Sun, twitter üzerinden yaptığı paylaşımda 36.868$ ortalama maliyetle 4145 Bitcoin aldığını duyurdu.

Justin Sun’un Çin’lilerin kullandığı bir platformda “kafa derisinden geçen bir mermi gibi, kripto para birimini kurtardım …” dediği de ifade edilmişti.

Uzmanlar yatırımcıların bu tarz alım haberleri karşısında Fomo’ya kapılmamaları gerektiğini ifade ediyor. Teknik olarak Bitcoin döndü demek için çok erken.

Unutmayın kripto para piyasalarında fırsat hiç bir zaman kaçmaz. Bugün alım yaptığını açıklayan Sun, emin olun sattığı zaman bunu açıklamayacak. Dolayısıyla bu tarz hareketlerin etkisi altında kalmadan kendi analizleriniz sonucu doğru noktadan alım yapmanız daha sağlıklı olacaktır.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment