Haftanın En Çok Kazandıran Ve Kaybettiren Kripto Paraları Hangileri? BTC Ve ETH’de Son Durum Ne?

Haftanın En Çok Kazandıran Ve Kaybettiren Kripto Paraları Hangileri? BTC Ve ETH’de Son Durum Ne?

Bitcoin
Haziran 6, 2021 tarafından kointas
14
Elon Musk’ın Bitcoin’e yönelik eleştirileri ile başlayan süreçte Çin’in de olaya dahil olmasıyla toparlanmakta zorlanan bir piyasa izliyoruz. Miami’de gerçekleştirilen Bitcoin 2021 konferansı ve yapılan pozitif açıklamalar dahi Bitcoin’in alıcı bulmasını zorlaştırdı. Yükselirken kötü haberleri umursamayan ve iyi haberleri fiyatlayan Bitcoin’in şu sıralar sadece kötü haberleri fiyatladığını görüyoruz. Bitcoin’de zayıf görüntü devam ederken haftalık bazda yatay
Haftanin-En-Cok-Kazandiran-Ve-Kaybettiren-Kripto-Paralari-Hangileri-BTC.jpg

Elon Musk’ın Bitcoin’e yönelik eleştirileri ile başlayan süreçte Çin’in de olaya dahil olmasıyla toparlanmakta zorlanan bir piyasa izliyoruz.

Miami’de gerçekleştirilen Bitcoin 2021 konferansı ve yapılan pozitif açıklamalar dahi Bitcoin’in alıcı bulmasını zorlaştırdı. Yükselirken kötü haberleri umursamayan ve iyi haberleri fiyatlayan Bitcoin’in şu sıralar sadece kötü haberleri fiyatladığını görüyoruz.

Bitcoin’de zayıf görüntü devam ederken haftalık bazda yatay bir seyir olduğunu gözlemliyoruz. Hafta içerisindeki volatil hareketler Bitcoin’in yüzde 15’lik bir marjda hareket ettiğini gösterse de Bitcoin’in 7 günlük değişimine baktığımızda sadece yüzde 0.5’lik bir kayıp olduğunu gözlemliyoruz.

Ethereum’da Bitcoin’e nazaran daha pozitif bir görüntü var. Ethereum’un 7 günlük değişimine baktığımızda haftayı yüzde 9.36’luk bir kazançla kapattığını gözlemliyoruz.

Kripto para piyasalarının nabzını tutan korku ve açgözlülük endeksinde de bir miktar yükseliş olduğu ancak hala korkunun baskın olduğu görülüyor.

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında olup haftanın en çok kazandıranları:

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında olup haftanın en çok kaybettirenleri:

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment