Gülben Ergen Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) Terste Kaldı! “Bir Şekilde Yürüyecek”

Gülben Ergen Bitcoin (BTC) ve Ethereum’da (ETH) Terste Kaldı! “Bir Şekilde Yürüyecek”

Bitcoin
Nisan 24, 2021 tarafından kointas
7
Son dönemde Türkiye’deki ünlü isimler de kripto paralar ile ilgilenmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde kripto para yatırımı yaptığı söyleyen ünlü şarkıcı Gülben Ergen kripto paralardan umduğunu bulamadı. Diş kontrolü için Nişantaşı’na giden Ergen, kendisini görüntüleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Habertürk’ün haberine göre, Bitcoin ve Ethereum’da yaşanan düşüşler ile ilgili fikri sorulan şarkıcı, “Moralim bozuk tepetaklak olduk.
Gulben-Ergen-Bitcoin-BTC-ve-Ethereumda-ETH-Terste-Kaldi-Bir.jpg

Son dönemde Türkiye’deki ünlü isimler de kripto paralar ile ilgilenmeye başladı. Geçtiğimiz günlerde kripto para yatırımı yaptığı söyleyen ünlü şarkıcı Gülben Ergen kripto paralardan umduğunu bulamadı.

Diş kontrolü için Nişantaşı’na giden Ergen, kendisini görüntüleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Habertürk’ün haberine göre, Bitcoin ve Ethereum’da yaşanan düşüşler ile ilgili fikri sorulan şarkıcı, “Moralim bozuk tepetaklak olduk. Gitti giden.” dedi.

“Moralim bozuk, sormayın tepetaklak olduk. Gitti giden. Yok canım küçük küçük kayıplar. Zaten kazanmadığımız bir dönemdeyiz neyin yatırımını yapacağız. Bunun dünyalı bir hareket olduğunu görmek çok önemli”

Kripto paraların güvenli yatırım limanı olarak görülmediği iddialarına ilişkin soruları da yanıt Ergen şunları aktardı;

“Ben öyle bir para kazanmıyorum, öyle bir yatırım yapacak gücüm de yok, zaten bir senedir çalışmıyoruz ama dünya buraya göz kırpıyorsa, Elon Musk da boşuna konuşmuyor. Bir şekilde bu yürüyecek. Bir yatırımsa ve dünya bundan bahsediyorsa bunu tanımak ve bilmek lazım.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment