Grayscale Kurucusu Barry Silbert’a Göre Bitcoin’de Boğa Sezonu Bitti!

Grayscale Kurucusu Barry Silbert’a Göre Bitcoin’de Boğa Sezonu Bitti!

Bitcoin
Mayıs 28, 2021 tarafından kointas
17
Bitcoin’de yaşanan düşüşler gittikçe can sıkıcı bir hal alıyor. 58.000$’dan ret yedikten sonra önemli hareketli ortalamalarını bir bir kıran Bitcoin güç toplamakta zorlanıyor. ABD’deki enflasyonist beklentilerle birlikte “FED’den faiz artırımı gelecek mi?” tartışmaları başladı. Her ne kadar FED daha önceki açıklamalarında 2023 yılına kadar faiz artırımı yapmayacağını açıklamış olsa da piyasada oluşan beklenti risk iştahını
Cardano-ADA-Durdurulamiyor-Bu-Yukselisin-Nedeni-Ne-Ilk-3e-Girdi.jpg

Bitcoin’de yaşanan düşüşler gittikçe can sıkıcı bir hal alıyor. 58.000$’dan ret yedikten sonra önemli hareketli ortalamalarını bir bir kıran Bitcoin güç toplamakta zorlanıyor.

ABD’deki enflasyonist beklentilerle birlikte “FED’den faiz artırımı gelecek mi?” tartışmaları başladı. Her ne kadar FED daha önceki açıklamalarında 2023 yılına kadar faiz artırımı yapmayacağını açıklamış olsa da piyasada oluşan beklenti risk iştahını azaltıyor.

Bitcoin’deki zayıf görüntü sonrası boğa bitti mi? soruları sıkça sorulmaya başlarken yatırımcıların bir çoğu altcoinlerde mahsur kaldı. Boğa piyasasında olmanın rahatlığıyla stop kullanmayan pek çok yatırımcı altcoinlerde %75’lere varan düşüşleri görünce kol kesmekte zorlandı.

En büyük Bitcoin fonu olan Grayscale’nin ve Dijital Currency Group’un kurucusu Bary Silbert geçtiğimiz günlerde şüphe uyandıran bir twit attı.

Silbert yaşanan derin düşüşler sonrası herkes dip bulundu mu? buradan dönüyor muyuz? sorularını sorarken; “Birçok kripto tüccarı, uzun vadeli yatırımcı oldu. Bu sağlıklı” dedi.

Bu yorum Silbert’a göre boğanın bittiği ve özelikle altcoinlerde mahsur kalan birçok yatırımcının “çanta taşıyıcısı” konumuna geldiği şeklinde yorumlandı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment