Goldman Sachs Bitcoin İçin Hezimet Mi, Rekor Mu Getirecek?

Goldman Sachs Bitcoin İçin Hezimet Mi, Rekor Mu Getirecek?

Bitcoin
Mart 2, 2021 tarafından kointas
23
Wall Street’in en büyük bankalarından biri olan Goldman Sachs’ın gelecek haftadan itibaren müşterileri için Bitcoin vadeli işlemlerini başlatacağı haberi büyük yankı uyandırmıştı. Birçokları bu haberi Bitcoin için önemli bir fırsat olarak değerlendirdi ancak ünlü kripto para analisti Peter Brandt, aynı görüşte değil. Brandt’e göre Goldman Sachs bu zamana kadar piyasaya her girişinde kötü sonuçları da
Goldman-Sachs-Bitcoin-Icin-Hezimet-Mi-Rekor-Mu-Getirecek.jpg

Wall Street’in en büyük bankalarından biri olan Goldman Sachs’ın gelecek haftadan itibaren müşterileri için Bitcoin vadeli işlemlerini başlatacağı haberi büyük yankı uyandırmıştı.

Birçokları bu haberi Bitcoin için önemli bir fırsat olarak değerlendirdi ancak ünlü kripto para analisti Peter Brandt, aynı görüşte değil.

Brandt’e göre Goldman Sachs bu zamana kadar piyasaya her girişinde kötü sonuçları da beraberinde getirdi ve hiçbir zaman istenen yükselişleri yaşatamadı. Ünlü analiste göre söz konusu hamle Bitcoin için yükseliş anlamına gelmiyor. Konuyla ilgili temkinli konuşan Brandt, tweetini şu sözlerle paylaştı:

Benim kuşağım, Goldman Sachs’ın piyasaya girmesinin kötü neticeler getireceğini çok iyi bilir. Bu yüzden de Goldman Sachs bir piyasaya girdiyse paranızı korumanın vakti gelmiş demektir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment