Financial Times Bitcoin’i Manşete Taşıdı! “Bitcoin Ana Akım Mı Oluyor?”

Financial Times Bitcoin’i Manşete Taşıdı! “Bitcoin Ana Akım Mı Oluyor?”

Bitcoin
Şubat 12, 2021 tarafından kointas
31
İngiltere’nin ve dünyanın en büyük finans gazetelerinden olan Financial Times bir kez daha Bitcoin’i manşetine taşıdı. Financial Times’ın 13 şubat tarihli haftasonu sayısının manşetinde Bitcoin ve Elon Musk yer aldı. Manşetten “Bitcoin ana akım mı oluyor? ” diye soran ünlü gazete, Elon Musk ve Amerikan’ın en eski bankasının kripto paralara yönelmesinin nedenlerini arıyor. Bitcoin’de kurumsal
1613167147_Financial-Times-Bitcoini-Mansete-Tasidi-Bitcoin-Ana-Akim-Mi-Oluyor.jpg

İngiltere’nin ve dünyanın en büyük finans gazetelerinden olan Financial Times bir kez daha Bitcoin’i manşetine taşıdı. Financial Times’ın 13 şubat tarihli haftasonu sayısının manşetinde Bitcoin ve Elon Musk yer aldı.

Manşetten “Bitcoin ana akım mı oluyor? ” diye soran ünlü gazete, Elon Musk ve Amerikan’ın en eski bankasının kripto paralara yönelmesinin nedenlerini arıyor.

Bitcoin’de kurumsal benimsemenin artmasıyla hızlı yükselen fiyat tüm gözleri Bitcoin’e çevirmiş durumda. Bitcoin’e yönelik kabullenme sürecinin hızlanmasında ana akım medyanın rolü büyük. Bu nedenle dünyanın önde gelen gazetelerinin Bitcoin’deki büyük ilerlemeyi okuyucularına aktarmaları önemli kabul ediliyor.

Financial Times ilk Bitcoin manşetini 4 nisan 2013 yılında atmış ve Bitcoin’i geleceğin bir sonraki balonu olarak nitelendirmişti. Financial Times manşetlerinde balondan, ana akım olma yoluna evrilen Bitcoin gücünü herkese ispat etmiş durumda.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment