Ethereum’da (ETH) Zirveye Yaklaştık Mı? 2018 Verileri Bize Ne Anlatıyor?

Ethereum’da (ETH) Zirveye Yaklaştık Mı? 2018 Verileri Bize Ne Anlatıyor?

Analizler
Şubat 18, 2021 tarafından kointas
43
  Ethereum 1930$ seviyelerinde yeni bir zirveye ulaşırken 1875$ – 1920$ bandında hareket etmeye devam ediyor. Ethereum’da fiyatı ateşleyecek hamleyi bekleyen yatırımcılara CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju’dan bir tavsiye geldi. Geçtiğimiz yıl Coinbase’den çıkış yapan yüksek miktarda Ethereum’un fiyatı ateşlediğini ifade eden Ju, bu çıkışların kurumsal yatırımcı kaynaklı olduğunu düşünüyor. Ethereum’da sert bir yükseliş için
1613692979_Ethereumda-ETH-Zirveye-Yaklastik-Mi-2018-Verileri-Bize-Ne-Anlatiyor.jpg

 

Ethereum 1930$ seviyelerinde yeni bir zirveye ulaşırken 1875$ – 1920$ bandında hareket etmeye devam ediyor.

Ethereum’da fiyatı ateşleyecek hamleyi bekleyen yatırımcılara CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju’dan bir tavsiye geldi.

Geçtiğimiz yıl Coinbase’den çıkış yapan yüksek miktarda Ethereum’un fiyatı ateşlediğini ifade eden Ju, bu çıkışların kurumsal yatırımcı kaynaklı olduğunu düşünüyor.

Ethereum’da sert bir yükseliş için böyle bir hamleye ihtiyaç olduğunu düşünen Ju yatırımcılara Coinbase çıkışlarını takip etmelerini hatta bu verilere alarm kurmalarını tavsiye etti.

Ethereum’un 2018 yılındaki zirve yolcuğuna ilişkin başka verilerde paylaşan CEO, şuan içerisinde olduğumuz rallinin çok daha farklı olduğunu söyledi. Ju, mevcut durumdaki satış baskının 2018’de zirvenin görüldüğü tabloya göre çok zayıf olduğunu aktardı.

Ju’nun paylaştığı verilere göre 2018 yılındaki zirveye kıyasla tüm borsalara aktarılan Etheruem miktarı azalırken, borsalardan çekilen Ethereum miktarının artıyor.

Bu veriden yola çıkıldığında Ethereum’da zirve noktasında oluşacak satış baskısından hala çok uzaktayız.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Facebook sayfamız ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Add a comment