Elon Musk’tan Yeni Bitcoin ve Ethereum Paylaşımları! ETH Hareketlendi!

Elon Musk’tan Yeni Bitcoin ve Ethereum Paylaşımları! ETH Hareketlendi!

Bitcoin
Haziran 5, 2021 tarafından kointas
14
Elon Musk Bitcoin’in yakasından düşmüyor. Her bir paylaşımı markette büyük etki yaşatan Musk’ın dün yaptığı paylaşımlar çok kritik bir noktada gelmiş yukarıya kırılan simetrik üçgen formasyonu fake outa dönüşmüştü. Hala kritik bir simetrik üçgen içerisinde hareket eden Bitcoin’de Musk yine paylaşımlarına devam ediyor. Dün Bitcoin kalbimi kırdı anlamına gelecek bir paylaşımda bulunan Musk, marketi kırmızı
Elon-Musk-Kripto-Paralari-Destekliyorum-Dedi-Bitcoin-Hareketlendi.jpg

Elon Musk Bitcoin’in yakasından düşmüyor. Her bir paylaşımı markette büyük etki yaşatan Musk’ın dün yaptığı paylaşımlar çok kritik bir noktada gelmiş yukarıya kırılan simetrik üçgen formasyonu fake outa dönüşmüştü.

Hala kritik bir simetrik üçgen içerisinde hareket eden Bitcoin’de Musk yine paylaşımlarına devam ediyor.

Dün Bitcoin kalbimi kırdı anlamına gelecek bir paylaşımda bulunan Musk, marketi kırmızı renge boyamıştı. Bugün ise profil resmini değiştirerek Bitcoin ve lazer göz temalı bir resmi koydu.

Belirsizlik Oluşturuyor

Musk’ın paylaşımlarının oluşturduğu belirsizlik marketteki risk iştahını düşürüyor. Zira Musk’ın dengesizliklerinden sıkılan yatırımcılar pozitif mi negatif mi paylaşım yapacağını bilmediğinden pozisyona girmekten çekiniyor.

Musk kısa süre önce, paylaşımlarının marketi manipüle ettiğine ilişkin tepkilere yanıt niteliğinde bir twit attı.

Mr. Whale adlı kullanıcının twitini onaylayan Musk, Bitcoin’in manipülasyona kapalı olduğunu iddia edenleri iki yüzlülükle itham etti.

“Elon Musk’ın Bitcoin fiyatını manipüle ettiği gerekçesiyle ağlayan Bitcoinciler, BTC fiyatını manipüle etmenin kelimenin tam anlamıyla imkansız olduğunu savunuyorlar. Bu iki yüzlülüğün zirvesidir.”

Musk Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin’in katıldığı bir röportaja ilişkin de “Vitalik’e hemen hemen katılıyorum” şeklinde bir yanıt verdi.

Musk’ın paylaşımı sonrası Ethereum fiyatı hareketlendi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment