DJ David Guetta, Miami’deki Dairesini Bitcoin (BTC) İle Satışa Çıkardı

DJ David Guetta, Miami’deki Dairesini Bitcoin (BTC) İle Satışa Çıkardı

Bitcoin
Haziran 11, 2021 tarafından kointas
18
Dünyaca ünlü Fransız DJ David Guetta, Miami içerisindeki lüks dairesini lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile satışa çıkardı. Miami’de sahil manzaralı dairesini satan Guetta’nın Bitcoin’in yanı sıra Ethereum da kabul edeceği belirtiliyor. Üç yatak odasına sahip olan ve 2528 m2 boyutundaki daire, lüks Setai Residences binasının 37. katında bulunuyor. Dairenin itibari para ile belirlenen
DJ-David-Guetta-Miamideki-Dairesini-Bitcoin-BTC-Ile-Satisa-Cikardi.jpeg

Dünyaca ünlü Fransız DJ David Guetta, Miami içerisindeki lüks dairesini lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile satışa çıkardı. Miami’de sahil manzaralı dairesini satan Guetta’nın Bitcoin’in yanı sıra Ethereum da kabul edeceği belirtiliyor.

Üç yatak odasına sahip olan ve 2528 m2 boyutundaki daire, lüks Setai Residences binasının 37. katında bulunuyor. Dairenin itibari para ile belirlenen fiyatı ise 14 milyon dolar. Bu da mevcut fiyat üzerinden yaklaşık olarak 377 Bitcoin ediyor.

David Guetta, BTC İle Daire Satıyor

Guetta, milyon dolarlık dairesini kripto para ile satışa çıkarmanın yanı sıra kripto para sektörüne yönelik başka adımlar da attı. Daha önce merkezsiz sanal gerçeklik platformu Sensorium Galaxy ile ortaklık imzalayan Guetta, kendi kararıyla kripto para ödemesi kabul etmiş gibi gözüküyor. Guetta’nın dairesinin satışını yapacak olan emlak şirketinin ilanlarına bakıldığında sadece Guetta’nın dairesinin kripto para ile ödeme opsiyonuna sahip olduğu gözüküyor ve bu da ayrı bir kanıt.

Miami son zamanlarda lider kripto para birimi Bitcoin ile ilgili büyük bir merkez haline gelmeye başladı. Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Bitcoin 2021 konferansı da Miami içerisinde gerçekleştirildi. Konferansa çok önemli isimler katılırken Bitcoin’in ilk defa bir ülkenin resmi para birimi haline geldiği duyurusu da burada yapıldı. Bu da Miami’nin söz konusu BTC satışının yapılabileceği bir yer olduğunu gösteriyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment