Coinbase ve Paypal’dan Yeni Ortaklık! “Bitcoin’e (BTC) Kolay ve Güvenli Erişim”

Coinbase ve Paypal’dan Yeni Ortaklık! “Bitcoin’e (BTC) Kolay ve Güvenli Erişim”

Bitcoin
Nisan 29, 2021 tarafından kointas
3
ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Nasdaq’ya listelenen ve ABD borsalarında işlem gören ilk kripto para borsası olan Coinbase şimdi de Paypal ile bir ortaklık kurdu. Coinbase’in ABD’li müşterileri Paypal kullanarak kripto para satın alabilecek. Bu durum Paypal’a bağlı banka hesaplarının da artık doğrudan Coinbase’den kripto para
PayPal-Duyurdu-Bitcoin-BTC-Yukselise-Gecti-BTC-Yeni-Rekora-mi.jpg

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Nasdaq’ya listelenen ve ABD borsalarında işlem gören ilk kripto para borsası olan Coinbase şimdi de Paypal ile bir ortaklık kurdu.

Coinbase’in ABD’li müşterileri Paypal kullanarak kripto para satın alabilecek. Bu durum Paypal’a bağlı banka hesaplarının da artık doğrudan Coinbase’den kripto para satın almak için kullanılabileceği anlamına geliyor. İlk aşamada Paypal’a bağlı kredi kartları ve elektronik çeklerin kullanımına izin verilmeyecek.

ABD’li müşteriler hali hazırda ACH veya banka havalesi yöntemiyle Coinbase’e fon aktarabiliyordu. Paypal’ın Coinbase’in ödeme yöntemlerine eklenmesi kullanıcılara çok daha hızlı ve basit şekilde kripto para satın alma imkanı sunacak.

Coinbase tarafından yapılan duyuruda şu ifadeler yer aldı;

“ABD’deki müşterilere PayPal kullanarak Coinbase’de kripto satın almanın basit ve hızlı bir yolunu sunuyoruz. Kripto paralara kolay ve güvenli erişim sağlamakta bir adım daha ileriye gidiyoruz.”

Şuanda sadece ABD’li müşteriler için sunulan hizmetin, önümüzdeki aylarda daha fazla ülkede destekleneceği belirtildi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment