Bitcoin’in Büyümesi, Amazon’u Bile Geride Bıraktı!

Bitcoin’in Büyümesi, Amazon’u Bile Geride Bıraktı!

Bitcoin
Haziran 21, 2021 tarafından kointas
6
Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), neredeyse 10 yıldır devamlı olarak eleştirilerin öbeğinde kaldı ve kalmaya da devam edecek gibi gözüküyor. Bitcoin’in 64.000 dolar seviyesine ulaştığı anlarda bile lider kripto para birimine yönelik eleştirilerin ardı arkası kesilmedi ve bunların kesilmesinin de pek mümkün olmadığı görülüyor. Mevcut veriler ise Bitcoin’in büyümesinin aslında bütün şirketleri geride bıraktığını
Tanzanya-Baskani-Merkez-Bankasinin-Bitcoin-BTC-ve-Kripto-Paralari-Kesfetmesini.jpeg

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), neredeyse 10 yıldır devamlı olarak eleştirilerin öbeğinde kaldı ve kalmaya da devam edecek gibi gözüküyor. Bitcoin’in 64.000 dolar seviyesine ulaştığı anlarda bile lider kripto para birimine yönelik eleştirilerin ardı arkası kesilmedi ve bunların kesilmesinin de pek mümkün olmadığı görülüyor. Mevcut veriler ise Bitcoin’in büyümesinin aslında bütün şirketleri geride bıraktığını gösteriyor.

Bitcoin’in Büyümesi Bütün Şirketleri Geride Bıraktı

Crypto Parrot tarafından yayınlanan bir rapora bakıldığında, Bitcoin’in toplam piyasa değerinin Amazon’dan neredeyse iki kat daha hızlı 1 trilyon dolara ulaştığı görülüyor. BTC’nin büyüme hızı Apple’ın ise üç katı seviyelerinde.

Bitcoin’in bu büyümesi ise tahmin edilebileceği gibi çok fazla eleştiri aldığı gibi çok fazla takdir de topluyor. MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, yıllar önce yaptığı bir açıklamada Apple hissesi satanların “beyinsiz” olduğunu vurgulamıştı ve yeni bir açıklamasında bunun BTC satanlar için de geçerli olduğunu ifade etti.

Tabii ki bu sadece Bitcoin için geçerli değil. Ünlü risk sermayedarı Tim Draper konu hakkında yaptığı açıklamada kendisine göre en değerli şirketlerin listesini yayınladı. Draper’in 2030 yılı listesinde ise Bitcoin, Ethereum, Coinbase, Binance, SpaceX, Tesla, Amazon, Planet, Ledger ve Apple yer alıyor. 

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment