Bitcoin’de (BTC) 100.000$ Ne Zaman Gelecek? Ünlü Analist Gerekçeleriyle Açıkladı!

Bitcoin’de (BTC) 100.000$ Ne Zaman Gelecek? Ünlü Analist Gerekçeleriyle Açıkladı!

Analizler
Şubat 17, 2021 tarafından kointas
71
  Yatırım şirketi SkyBridge Capital’in kurucusu ve aynı zamanda eski Beyaz Saray İletişim Direktörü Anthony Scaramucci, Yahoo Finance ile yaptığı röportajda Bitcoin ile ilgili beklentilerini açıkladı. Doların önümüzdeki 12 ay boyunca değer kaybedeceğini düşünen Scaramucci, bunun üzerinde yaptığı bir hesaplamayla Bitcoin’in Şubat 2022’de 100.000$ olacağını söyledi. “Dolar üretimimiz 6 ay öncesine oranla %23.6 arttı. Yeni
Bitcoinde-BTC-100000-Ne-Zaman-Gelecek-Unlu-Analist-Gerekceleriyle-Acikladi.jpg

 

Yatırım şirketi SkyBridge Capital’in kurucusu ve aynı zamanda eski Beyaz Saray İletişim Direktörü Anthony Scaramucci, Yahoo Finance ile yaptığı röportajda Bitcoin ile ilgili beklentilerini açıkladı.

Doların önümüzdeki 12 ay boyunca değer kaybedeceğini düşünen Scaramucci, bunun üzerinde yaptığı bir hesaplamayla Bitcoin’in Şubat 2022’de 100.000$ olacağını söyledi.

“Dolar üretimimiz 6 ay öncesine oranla %23.6 arttı. Yeni yönetimin 1.9 trilyon dolarlık paketini ve olası ekonomik dalgalanmaları hesaba katarsanız dolar üretimimiz en az %17 daha artacak. Bu da 12 aylık süreçte %40 daha fazla dolara sahip olacağımız anlamına gelir.

Banka hesabınızdaki dolar sayısına bakarsanız yanılırsınız. Kurumsal şirketler böyle bakmıyor. Paranızı dolarda tuttuğunuz sürece değer kaybetmeye devam edeceksiniz ancak Bitcoin’e yatırım yapan şirketler Bitcoin de değer kaybetmediklerini fark ediyorlar.”

Bitcoin’in kullanım alanının her geçen gün genişlediğini ve bireysel benimsemenin de arttığını ifade eden Scaramucci bu durumun şirketleri de cezbettiğini düşünüyor.

“Bugün 100 milyondan fazla insan Bitcoin kullanıyor.

Muhtemelen önümüzdeki 5 yıl içinde bu rakam 1 milyar insana ulaşacak. Bunun farkında oldukları için pastadan pay almaya çalışıyorlar.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Facebook sayfamız ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Add a comment