Bitcoin Miami Konferansı Covid-19 Partisine Mi Dönüştü?

Bitcoin Miami Konferansı Covid-19 Partisine Mi Dönüştü?

Bitcoin
Haziran 11, 2021 tarafından kointas
12
Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Bitcoin Miami konferansı, pek çok yeniliğe imza atmasının yanında Covid salgının gölgesine gerçekleşti. Buna rağmen dünyanın çeşitli ülkelerinden pek çok katılımcı o atmosferi yaşamak için konferansa katıldı. Konferansa katılan pek çok yatırımcının Covid-19 belirtileri ile karşılaştıkları belirtiliyor. Elbette bunların soğuk algınlığından kaynaklı şikayetler olma ihtimali de var. Coindesk’ten Brady Dale, konferansa
Bitcoin-Miami-Konferansi-Covid-19-Partisine-Mi-Donustu.jpg

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Bitcoin Miami konferansı, pek çok yeniliğe imza atmasının yanında Covid salgının gölgesine gerçekleşti. Buna rağmen dünyanın çeşitli ülkelerinden pek çok katılımcı o atmosferi yaşamak için konferansa katıldı.

Konferansa katılan pek çok yatırımcının Covid-19 belirtileri ile karşılaştıkları belirtiliyor. Elbette bunların soğuk algınlığından kaynaklı şikayetler olma ihtimali de var.

Coindesk’ten Brady Dale, konferansa katılanlara bir çağrıda bulunarak, “Eğer Bitcoin Miami konferansına katıldınız ve daha sonrasında Covid testi yaptırdıysanız sonuçları bana bildirin” demişti. Gelen sonuçları haberleştiren Dale, geri dönüşlerin tam bir raporlama için yeterli olmadığını belirterek bazı anlatımları aktardı.

Bu anlatımlara göre, Miami konferansına katılanların bir kısmının tam aşılı olarak oraya gittiği ancak buna rağmen birçok grupta hastalık belirtilerinin olduğu görüldü.

Konferansa ekip olarak katılan kişilerde hastalık belirtilerinin daha fazla olduğu ancak birçoğunun test yaptırmadığı için net sonuçların bilinmediği aktarıldı.

Dale’in çağrısına yanıt verenler arasında konferansa katılan ve testi pozitif çıkan çok sayıda katılımcı olduğu da görüldü.

Konferansa katılanların ifadelerine göre, organizasyon sırasında odalardaki yoğunluk çok fazlaydı. Bunun yanı sıra maske kullanımına riayet edilmedi ve aşılanmamış katılımcıların da olduğu karışık bir organizasyondu. İzleyebildiğimiz kadarıyla organizasyon sırasında mesafe kurallarına da riayet edilmedi. Tüm bu anlatımlar ve ihmaller göz önüne alındığında Bitcoin Miami konferansı Covid-19 partisine dönüşmüş olabilir.

Eğer sizde konferansa katıldıysanız belirtileri olmasa dahi  Covid-19 testi yaptırmanızı öneriyoruz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment