Bitcoin İnternetten İki Kat Daha Hızlı Büyüyor! Hedef 2025’de 1 Milyar Kullanıcı!

Bitcoin İnternetten İki Kat Daha Hızlı Büyüyor! Hedef 2025’de 1 Milyar Kullanıcı!

Bitcoin
Mayıs 26, 2021 tarafından kointas
27
Eski Google çalışanı Michael Levin 2009 yılından bu yana Bitcoin’in büyüme hızına ilişkin verileri değerlendirdi. Bitcoin’in büyüme ve hayatımızın bir parçası olma hızı; internet, PayPal, cep telefonları ve diğer sanal bankacılık araçları gibi teknolojilerle karşılaştırıldığında çok daha hızlı olduğu görülüyor. Levin Bitcoin’in büyüme hızı ile ilgili, “korku çığırtkanlarına rağmen, Bitcoin, önceki tüm yenilikçi teknolojiler gibi, hızlandırılmış
Dev-Kripto-Para-Fonu-750-Milyon-Dolarlik-Bitcoin-BTC-Satarak.jpg

Eski Google çalışanı Michael Levin 2009 yılından bu yana Bitcoin’in büyüme hızına ilişkin verileri değerlendirdi.

Bitcoin’in büyüme ve hayatımızın bir parçası olma hızı; internet, PayPal, cep telefonları ve diğer sanal bankacılık araçları gibi teknolojilerle karşılaştırıldığında çok daha hızlı olduğu görülüyor.

Levin Bitcoin’in büyüme hızı ile ilgili, “korku çığırtkanlarına rağmen, Bitcoin, önceki tüm yenilikçi teknolojiler gibi, hızlandırılmış bir oranda da olsa öngörülebilir ve şeffaf bir benimseme eğrisi izliyor” dedi.

Michael Levin mevcut veriler ışığında Bitcoin’in gelecekteki benimsenme oranına ilişkin tahminlerini de paylaştı:

“Verilere bakıldığında şu an 135 milyon BTC kullanıcısı olduğunu ve bu hızla giderse 2025 yılında kullanıcı sayısının 1 milyar olacağını tahmin ediyor. Yani 4 yılda bu sayıya ulaşmış olacak ancak internete bakıldığında 1 milyar kullanıcıya 7,5 yılda ulaşmış. Bu durum BTC’nin internetten 2 kat daha hızlı benimsendiğini gösteriyor.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment