Bitcoin fiyatı 55 bin dolara yaklaştı

Bitcoin fiyatı 55 bin dolara yaklaştı

Kripto Para Haberleri
Nisan 27, 2021 tarafından kointas
7
Sektörün ünlü yatırımcılarından biri, geçtiğimiz hafta sonu 46 bin dolara kadar geriledikten sonra toparlama gösteren Bitcoin’in (BTC) hala bu yıl içinde 100 bin doları görme yolunda olduğunu ve son düşüşün fiyat hareketini değiştirmediğini ileri sürdü. Tapiero nadir alım sinyaline dikkat çekti Fon yöneticisi Dan Tapiero, 27 Nisan tarihli gönderisinde müşterilerin Bitcoin’in son fiyat düşüşünden dolayı son
1619536660_Bitcoin-fiyati-55-bin-dolara-yaklasti.jpg

Sektörün ünlü yatırımcılarından biri, geçtiğimiz hafta sonu 46 bin dolara kadar geriledikten sonra toparlama gösteren Bitcoin’in (BTC) hala bu yıl içinde 100 bin doları görme yolunda olduğunu ve son düşüşün fiyat hareketini değiştirmediğini ileri sürdü.

Tapiero nadir alım sinyaline dikkat çekti

Fon yöneticisi Dan Tapiero, 27 Nisan tarihli gönderisinde müşterilerin Bitcoin’in son fiyat düşüşünden dolayı son derece endişeli olduğunu fakat panik yapmaya gerek olmadığını söyledi.

BTC’nin 3.600 dolara çakıldığı Mart 2020’den beri görülmeyen teknik bir alım sinyalinin görüldüğünü belirten Tapiero, endişeli yatırımcılara umut verdi.

Tapiero, “Bitcoin, çok nadir görülen TD Sequential alım sinyali verdi. Bu sinyal, en son piyasaların çöktüğü Mart 2020’de görülmüştü. Bu yıl 100 bin doları göreceğiz” diye açıkladı.

Diğer yandan Tesla CEO’su Elon Musk, komedyen Dave Portnoy ile gerçekleştirdiği bir tartışma sırasında şahsi Bitcoin birikiminden hiç satış yapmadığını açıkladı.

Musk, Bitcoin’in kısa vadeli fiyat hareketlerine büyük bir etki yapmasıyla biliniyor. BTC’nin hafta başından beri neredeyse yüzde 10 değer kazanması ve 55 bin dolara yaklaşmasıyla birlikte yatırımcılar, bulunun klasik bir “Elon mumu” hareketi olabileceğini düşünüyor.

Add a comment