“Bitcoin Bu Yıl 160 Bin Doları Görecek!” Diyen Ünlü İsimden Çarpıcı Açıklamalar!

“Bitcoin Bu Yıl 160 Bin Doları Görecek!” Diyen Ünlü İsimden Çarpıcı Açıklamalar!

Bitcoin
Haziran 27, 2021 tarafından kointas
42
Bitcoin bu yılın en yüksek değeri (ATH) olan 65 bin dolardan neredeyse bu değerin yarısı kadar düşük bir fiyatta seyretmeye devam ediyor. Çin’in baskıcı politikaları ve Tesla CEO’su Elon Musk’ın BTC fiyatını manipüle eden tweetlerinin de etkisiyle sert düşüşlere sahne olan Bitcoin grafiği kimi uzmanlara göre dinlenme sürecinde kimleri içinse ayı piyasası içerisinde. Merkezi kripto
Cinde-Bitcoin-BTC-Madencilik-Yasaklari-Bitmiyor-Sicuan-Hukumeti-Harekete-Gecti.jpeg

Bitcoin bu yılın en yüksek değeri (ATH) olan 65 bin dolardan neredeyse bu değerin yarısı kadar düşük bir fiyatta seyretmeye devam ediyor. Çin’in baskıcı politikaları ve Tesla CEO’su Elon Musk’ın BTC fiyatını manipüle eden tweetlerinin de etkisiyle sert düşüşlere sahne olan Bitcoin grafiği kimi uzmanlara göre dinlenme sürecinde kimleri içinse ayı piyasası içerisinde.

Merkezi kripto para borç verme platformu Celsius’un kurucu ortağı Alex Mashinsky, vermiş olduğu özel bir röportajda bu yıl Bitcoin’den büyük beklentileri olduğunu, BTC fiyatının 160 bin doları görmesini beklediğini ifade etti.

Her kripto para biriminin ATH gördükten sonra mutlaka bir düzeltme yaşaması gerektiğini belirten Mashinsky, şubat ve mart aylarında söz konusu düzeltme için erken uyarı tweetleri attığını hatırlattı.

Bugünkü 30 bin dolarlık seviyeyi 3 4 ay öncesinden tahmin ettiğini belirten ünlü isim, bazı yatırımcıların açgözlülük yaptığını bunun da ciddi kayıplar getirdiğini ifade etti.

“Bitcoin’le Ödeme Alması Tesla İçin Büyük Nimet!”

Elon Musk’la ilgili de konuşan Mashinsky, Tesla CEO’sunun attığı olumsuz tweetlerle piyasayı manipüle ettiğini ve kripto topluluğuna asla yardım etmediğini dile getirdi.

Öte yandan Musk’ın yeşil enerjiyi bahane ederek Bitcoin ödemelerini askıya almasının Tesla’nın zararına olduğunu ifade etti çünkü müşteriler Bitcoin karşılığı bir araç aldıklarında ellerindeki aracın değeri belli bir seviyeye kadar artıyor hatta aynı kalıyor ancak Bitcoin sürekli artmaya devam etme potansiyeline sahip. “Bu durumda sizce kim daha kazançlı?” diyen Mashinsky, Bitcoin için beklemede kalın kazançlı çıkın çağrısında bulundu.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment