Bitcoin (BTC) Yatırımcısı Milyarderden Doge Açıklaması: “Fakir Kalacaksın”

Bitcoin (BTC) Yatırımcısı Milyarderden Doge Açıklaması: “Fakir Kalacaksın”

Bitcoin
Haziran 28, 2021 tarafından kointas
34
Meksika’nın en zengin üçüncü ismi olarak bilinen ünlü milyarder Ricardo Salinas Plieogo, BTC yatırımının aksine Dogecoin’e (DOGE) pek sıcak bakmıyor. Salinas’tan DOGE Yatırımcısına: “Bol Şans” Ünlü milyarder kısa süre önce yaptığı açıklamasında BTC’yi uzun süre incelediğini ve portföyünün %10’unu BTC olarak değerlendirdiğini vurgulamıştı. Ünlü isim bunun üzerine Twitter’da kripto para yatırımcılarından çok farklı yorumlar aldı
Bitcoin-BTC-Yatirimcisi-Milyarderden-Doge-Aciklamasi-Fakir-Kalacaksin.jpeg

Meksika’nın en zengin üçüncü ismi olarak bilinen ünlü milyarder Ricardo Salinas Plieogo, BTC yatırımının aksine Dogecoin’e (DOGE) pek sıcak bakmıyor.

Salinas’tan DOGE Yatırımcısına: “Bol Şans”

Ünlü milyarder kısa süre önce yaptığı açıklamasında BTC’yi uzun süre incelediğini ve portföyünün %10’unu BTC olarak değerlendirdiğini vurgulamıştı. Ünlü isim bunun üzerine Twitter’da kripto para yatırımcılarından çok farklı yorumlar aldı ve bunların bir tanesi de Brooks isimli bir kullanıcıdan geldi.

Twitter kullanıcı adında DOGE yatırımcısı olduğunu belli eden bir ifade bulunan Brooks, tahmin edilebileceği gibi DOGE hakkında bir açıklamada bulundu. Brooks, Salinas’ı etiketleyerek yaptığı açıklamasında “köle olmadığını” ve DOGE yatırımına bağlı kalacağını vurguladı. Salinas ise buna anında yanıt vererek “fakir kalacaksın, bol şans” ifadesini kullandı.

Salinas’ın BTC yatırımına karşı DOGE’u böylesine yerden yere vurması ise kendisinin ayakları yere basan bir milyarder olduğunu göstermekte. Elon Musk veya Mark Cuban gibi milyarder isimler DOGE yatırımı yaptıklarını açık açık itiraf ederken Salinas’ın bunu sert bir şekilde eleştirmesi ise kesinlikle dikkatlerden kaçmadı.

DOGE, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla %4 yükseliş yakaladı ve 0,25 dolardan işlem görüyor. Yıl içerisinde 0,74 dolara kadar yükselen DOGE’un şu an için ise kesinlikle birçok yatırımcıya zarar ettirdiği bilinmekte. Salinas’ın söz konusu açıklamasının da tam olarak bu düşüş ile ilgili olması beklenebilir. BTC ise 24 saat içerisinde %4 yükseliş ile geri dönüş sinyalleri veriyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment