Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Fırsat Açıklaması: “Bunu Kaçırmayın”

Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) İçin Fırsat Açıklaması: “Bunu Kaçırmayın”

Bitcoin
Şubat 24, 2021 tarafından kointas
46
  Bitcoin’in (BTC) geliştirilmesinde inanılmaz katkıları bulunan CEO Adam Back, kripto para yatırımcılarına önemli bir açıklamada bulundu. Back, Bitcoin fiyatının sert düşmesi ve Square’in Bitcoin alması olayını aslında büyük bir sinyal olarak görüyor. Adam Back: Kurumsal Yatırımcıya Bitcoin Satıyorsunuz Bitcoin daha icat edilmeden proof-of-work (iş ispatı) modelini bulan Adam Back, 247.500 takipçisine bu yatırımın aslında
Bitcoin-BTC-ve-Ethereum-ETH-Icin-Firsat-Aciklamasi-Bunu-Kacirmayin.jpeg

 

Bitcoin’in (BTC) geliştirilmesinde inanılmaz katkıları bulunan CEO Adam Back, kripto para yatırımcılarına önemli bir açıklamada bulundu. Back, Bitcoin fiyatının sert düşmesi ve Square’in Bitcoin alması olayını aslında büyük bir sinyal olarak görüyor.

Adam Back: Kurumsal Yatırımcıya Bitcoin Satıyorsunuz

Bitcoin daha icat edilmeden proof-of-work (iş ispatı) modelini bulan Adam Back, 247.500 takipçisine bu yatırımın aslında ne anlama geldiğini açıkladı. Back, Square’in son 7 günlük sürede alım yaptığını ve aslında dip fiyatı değerlendirdiğini vurguladı. Back, yatırımcılara ellerindeki BTC’leri satmadan önce, kurumsal yatırımcının ve bireysel ETF yatırımcısının bunları soğuk cüzdanlarda saklamak için alım yaptığını hatırlaması gerektiğini ifade etti.

Gerçekten de Bitcoin fiyatının her sert düşüşünde ya MicroStrategy ya Square ya da Tesla gibi kurumların alım haberleri ortaya çıktı. Back buna imada bulunarak hem BTC hem de bununla korelasyon içerisinde olan ETH’nin bu düşüşlerinin fırsat olarak görülmesi gerektiğini vurguladı.

170 milyon dolarlık BTC alımı yapan Square’in CEO’su Jack Dorsey ise konu hakkında yaptığı açıklamada Cash App üzerindeki BTC işlem limitlerini arttıracaklarını belirtti. Dorsey bunu Bitcoin’e olan bağlılıklarını göstermek ve insanları bu uygulamaya bağlamak için yaptığını ifade etti.

Bitcoin fiyatı 23 Şubat tarihinde 44.000 dolara, ETH fiyatı ise 1.300 dolara geriledi. Basın saati itibarıyla ise BTC 50.460 dolardan, ETH ise 1.678 dolardan işlem görüyor. Adam Back’in fırsat ifadesi de tam olarak burada ortaya çıkıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Facebook sayfamız ve Twitter hesabımızı hemen takip edin!

Add a comment