Binance CEO’su Uyardı! “Er yada Geç Düşüş Olacak.”

Binance CEO’su Uyardı! “Er yada Geç Düşüş Olacak.”

Bitcoin
Mart 1, 2021 tarafından kointas
17
Bitcoin’de zor bir haftanın ardından yüzler gülüyor. Mart ayına iyi bir başlangıç yapan Bitcoin’in arkasından Ethereum ve altcoinler de yükselişe geçti. Son yükselişle birlikte marketin piyasa değeri yeniden 1.5 milyar dolara yükseldi. Bitcoin 49.000$ üzerinde çıkmayı başardı ve haber saatimiz itibariyle Coinbase Premium’da fiyat 150$ önden gidiyor. Buda kurumsal alıcıların bu fiyattan Bitcoin toplamaya devam
Binance-CEOsu-Uyardi-Er-yada-Gec-Dusus-Olacak.jpg

Bitcoin’de zor bir haftanın ardından yüzler gülüyor. Mart ayına iyi bir başlangıç yapan Bitcoin’in arkasından Ethereum ve altcoinler de yükselişe geçti.

Son yükselişle birlikte marketin piyasa değeri yeniden 1.5 milyar dolara yükseldi. Bitcoin 49.000$ üzerinde çıkmayı başardı ve haber saatimiz itibariyle Coinbase Premium’da fiyat 150$ önden gidiyor. Buda kurumsal alıcıların bu fiyattan Bitcoin toplamaya devam ettiği anlamına geliyor.

Bitcoin’de yüzler gülerken Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan da açıklamalar geldi. Hafta sonu market tamamen kırmızı twiti atan CEO, bu defa “tamamen yeşil” dedi ve uyardı.

“Er yada geç başka bir düşüş olacak. Bir dahaki sefere ne yapacağını hatırlayacak mısın?” diyen CEO, Hodl’un (elinde tutmak) önemine vurgu yaptı.

Bu fiyatların hala ucuz olduğunu belirten CEO, “Aslında hala dipteyiz ve bu yatırım tavsiyesi değildir.” dedi.

MicroStrategy’nin son Bitcoin alımına da değinen CEO, “siz satarken birileri alıyor” demeyi ihmal etmedi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment