Avenue Capital Bitcoin Konusunda Pişman! “Keşke Daha Fazla Alsaydık”

Avenue Capital Bitcoin Konusunda Pişman! “Keşke Daha Fazla Alsaydık”

Bitcoin
Haziran 10, 2021 tarafından kointas
19
Avenue Capital Group Kurucu Ortağı Marc Lasry CNBC’nin Squawk Box programına verdiği röportajda; Bitcoin’e (BTC) yaptığı yatırım ile ilgili konuştu. Lasry, Bitcoin’in fiyatı düşük seviyelerde iken daha çok Bitcoin almadığı için pişman olduğunu söylüyor. “Bir pazar oluşmaya başladığını gördüm, kurumsal yatırımcılar pazara girmeden risk aldım ve Bitcoin aldım. Keşke fiyatlar daha düşükken çok daha fazla
Avenue-Capital-Bitcoin-Konusunda-Pisman-Keske-Daha-Fazla-Alsaydik.jpg

Avenue Capital Group Kurucu Ortağı Marc Lasry CNBC’nin Squawk Box programına verdiği röportajda; Bitcoin’e (BTC) yaptığı yatırım ile ilgili konuştu.

Lasry, Bitcoin’in fiyatı düşük seviyelerde iken daha çok Bitcoin almadığı için pişman olduğunu söylüyor.

“Bir pazar oluşmaya başladığını gördüm, kurumsal yatırımcılar pazara girmeden risk aldım ve Bitcoin aldım. Keşke fiyatlar daha düşükken çok daha fazla Bitcoin alsaydım. BTC’nin fiyatının bu denli hızlı artacağını düşünemedim. Geç kaldım, pişmanım.”

Ünlü milyarder Lasry, 2018 yılında BTC 8 bin doların altındayken ilerleyen zamanlarda BTC’nin 40 bin doları geçeceğini tahmin ettiğini ancak buna rağmen daha fazla BTC almadığını da ekliyor.

Avenue Capital, Bitcoin’e kurumsal olarak büyük miktarda yatırım yapan ilk şirketlerden olma özelliğine sahip.

İnsanların Bitcoin almaya devam ettikçe fiyat yükselişinin devam edeceğini, BTC’nin 20 bin dolar ile 100 bin dolar arasında herhangi bir noktaya gidebileceğini ve  kripto paraların sıfırı görmesinin ihtimal dahilinde olmadığını düşündüğünü belirtti.

BTC’nin fiyatının hangi seviyelere gideceği hakkında fikri olmadığını belirten Lasry BTC’lerini halen satmadığını ifade etti.

Lasry BTC fiyatı ile ilgili şunları söyledi:

“Fiyatın nereye gideceğini bilmiyorum, BTC çok ilginç ve yeniliklere açık bir pazara sahip, yani BTC 100 dolar iken 100.000 dolara ulaşabileceğini iddia edebilirisiniz.”

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız‘ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Add a comment